Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 50 61.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 31 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    81
Konuyu hortlatıyorum ama bu adam mı zeki ya. Eğer bu zeki ise dof, Crocodile gibi adamlar ne oluyor?

Dof ve Croco nun bağlantıları ve adamları ayrı seviyelerde. Zaten adam emeklilik düşünüyordu yanlış hatırlamıyorsam :D
Ya tamamda sen korsansın ne işin olur mirasla falan direk kayayı öldürüp adayı ele getirsene. Arlong gibi denizcilere rüşvet verirsin tamam. Mis gibi hayat:D

Ya tamamda sen korsansın ne işin olur mirasla falan direk kayayı öldürüp adayı ele getirsene. Arlong gibi denizcilere rüşvet verirsin tamam. Mis gibi hayat:D
Ben emeklilik diyorum sen hala korsan, denizci katıyorsun işin içine. Adam mirasa konup keyfine bakmak istiyor.

Ben emeklilik diyorum sen hala korsan, denizci katıyorsun işin içine. Adam mirasa konup keyfine bakmak istiyor.
Tamam o zaman kayanın babasını öldürmek için bekledi anlarım. Kayanın babasını öldürdükten bir gün sonra kayayı hipnotize edip ben babam olmadan yaşayamam. İntihar edeceğim. Bütün malımı da sadık hızmetkarım kuroya bırakıyorum diye bir vasiyet yazdiramaz mıydı?

Tamam o zaman kayanın babasını öldürmek için bekledi anlarım. Kayanın babasını öldürdükten bir gün sonra kayayı hipnotize edip ben babam olmadan yaşayamam. İntihar edeceğim. Bütün malımı da sadık hızmetkarım kuroya bırakıyorum diye bir vasiyet yazdiramaz mıydı?
Senaryo işte :////

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık