Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 50 61.7%
  • Sevmem.

Kullanılan: 31 38.3%

• Kullanılan toplam oy
    81
Hipnozcunun geldiği zamana anlaşmişlar ne kadar sure tam hatirlamiyorum ama Luffy'nin 2 Y olayi gibi bir zaman sonra buraya gelin diye sözleşmişlerdi.
Adam o zamana kadar olaylari zaten ayarlamiş. Her sey yerli yerinde ama Luffy gelip bozuyor işi :)

Hiti no yume wa owaraneeeee :///

Bu sekildi heralde :D
Yinede daha erken çağırabilirdi. Yani ben daha zekiyim :D

Bu arada neden bahsettiğin hakkında hiç bir fikrim yok :üzgünüm:

Ya halledemeseydi o zamana kadar ne olacakti işi garantiye almiş işte.

Hayaller felan dedin.
Teach'in sözünü dedim bende sana.
İnsanlarin hayalleri asla sona ermez diyerek :////
Son yazdığımda ciddi değildim yalnız :D

Haa o teachin sözü müydü. Cahilliğime ver bende Robinin beni de yanında denize götür lafı falan sandım :D

Outlaw

One Piece'de böyle planlı programlı zeki adamlar az olduğundan kıymeti bilinmeli. Bu adam için, East Blue'nun Beckman'dan sonra ki en zeki adamı dendiğini hatırlıyorum.

Tekrar karşımıza çıkar umarım, ama sanmam. East Blue bosslarından Buggy ve Smoker hariç hiç birini tekrar göstermez büyük ihtimal Oda.

Eline sağlık, kendisi serinin ilk "cool", eli yüzü düzgün boss'udur :) Güzel bir hikaye-vs. ile görevini başarıyla tamamlamış ve Usopp reyizin tayfaya dahil olmasına vesile olmuştur :D

Bu ve diğer eski karakterler seriye yeniden dahil olur mu bilmem ama bir şekilde Oda ne halde olduklarını gösterir diye düşünüyorum.

Eline sağlık, kendisi serinin ilk "cool", eli yüzü düzgün boss'udur :) Güzel bir hikaye-vs. ile görevini başarıyla tamamlamış ve Usopp reyizin tayfaya dahil olmasına vesile olmuştur :D

Bu ve diğer eski karakterler seriye yeniden dahil olur mu bilmem ama bir şekilde Oda ne halde olduklarını gösterir diye düşünüyorum.
Bunu sadece animede gösterdiler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık