Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kuina'nın Ölümü

Kuina’nın yaşadığını sanmıyorum zaten merdivenlerden düşüp de ölmüyor, intihar ediyor. Oda küçük bir çocuğun intihar ettiğini yazamayacağı için merdivenlerden düşüp öldü şeklinde aktarıyor okuyucuya, bunu bilerek fb i tekrar okumanızı tavsiye ederim.
Babası olacak düdük yüzünden kız içerlenip intihar etti demekki.

Ne olacaktı yani , dünyanın en iyi kılıç ustası olacam diye küçücük kızına "olursun canım benim , olmazsada başka birşey denersin" diyemedi ki.Nasıl çocuk yetiştirmek lan bu dümbelek.

Ondan sonra insanlar ne kadar kırılgan fasa fiso felsefe yapıyo kendince.Yürü git , eğer karısıda kahrından ölmediyse bu yüzden terketti kesin.

Kuina muhtemelen ÇOK DEĞERLİ KILICI yüzünden öldürüldü.Bu da öldürenin kılıçtan anlayan biri olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor. Muhtemelen Teach in tayfasındaki kılıç ustası olabilir.

Peki Zoro senpai Kuinayı öldüreni nasıl bulacak. Tabi ki Kuinanın ona emanet ettiği Wado Ichimonji sayesinde ....

Son düzenleme:
Geçenlerde birisi "merdivenden düşmek" tabirinin Japonlar arasında intihar etmek manasına geldiğini söylemişti. Bunun doğruluk payı nedir acaba? Doğruysa Kuina'nın ölümünü mantıklı bulurum, ama böyle bir şey yoksa Kuina hala bir yerlerden çıkabilir diye beklentim devam eder.

@kuroashi.no.sanji1993 sen biliyor musun bu tabir hakkında bir şeyler?

Geçenlerde birisi "merdivenden düşmek" tabirinin Japonlar arasında intihar etmek manasına geldiğini söylemişti. Bunun doğruluk payı nedir acaba? Doğruysa Kuina'nın ölümünü mantıklı bulurum, ama böyle bir şey yoksa Kuina hala bir yerlerden çıkabilir diye beklentim devam eder.

@kuroashi.no.sanji1993 sen biliyor musun bu tabir hakkında bir şeyler?
Ben hayatımda öyle bir şey duymadım. Geçen @Capori de demişti de kaynak yok bu tabir hakkında.

795. bölümün adı intihar. Yani intihar olsaydı direkt intihar derdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık