Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Orada ne olduğunu tam anlamı ile bilemiyor ama ufaktan ipucu vermiş arka planda gayette 2 v 4 atılmış gibi çizmiş hatta kılıç tutan Roger'ı bile orada çizmiş o bölüm kılıç ustalığına bile yoruldu o kılıç tutuşu sonradan da gerçekten kılıç sallayabiliyormuş Roger ne dersin?? Ahhahaha olan belli de neyse :D
Seni kıracak değilim öyle olsun bakalım :gamyon:

Oden vs Sengoku ne olur ?
Oden kazanamaz her halde ama Oda yazıyorsa bilmiyorum bir 30 ay off panel geçer :bilmem:

Ben Oda'nın buradaki karakterleri 1v1'de yedireceğini hiç düşünmüyorum çok liboş cesaret edemez öyle bir şeye.

4. kral olarak Newgate'in sağ kolu, Roger ve Ray'in de yoldaşı olan Wano'nun Kralı olabilecek Oden'i seçtim.
Newgate'in sağ kolu olamaz Oden. Wano'nun kralı hiç olamaz. Ne birine bağlı bir adam ne de Ülkesine vefası olan bir adam. Kibir ve Bencillik Kralı olarak girseydi listeye olurdu.

Soruya gelecek olursak. Sakazuki Oden aşağı yukarı aynı seviye adamlar. Newgate ve Roger, Sengoku ve Grapta öyle aşağı yukarı. Newgate ve Roger ufak farkla öndedir ama ya.

(Rayleigh ve Kizaruyu unutu vermişim. Prime Ray öper)

Seni kıracak değilim öyle olsun bakalım :gamyon:

Oden kazanamaz her halde ama Oda yazıyorsa bilmiyorum bir 30 ay off panel geçer :bilmem:

Ben Oda'nın buradaki karakterleri 1v1'de yedireceğini hiç düşünmüyorum çok liboş cesaret edemez öyle bir şeye.
Senin adamın kendine rakip olarak Garp sengoku ve rocırı görüyor ya ondan dedim.Odeni kaale bile almamış.

Roger vs Garp : Berabere, ikisi de devre dışı.
Wb vs Sengoku : Berabere, ikisi de devre dışı.
Rayleigh vs Kizaru : Berabere, ikisi de devre dışı.
Oden vs Akainu : Akainu çorba için fazla sıcak, yemek çöpe gider.

Ayakta kalan tek kişi Akainu olur. Oden yakışmıyor bu vs'ye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık