Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
Kizaru yerine eski filo amirali Kong koyulabilirmiş.

Roger vs Garp berabere biter
Newgate vs Sengoku'da az farkla WB kazanır
Sakazuki Rayleigh'i yüksek zorlukla (zirve olarak baz alıyorum) donuta çevirir.
Kizaru Oden'i yener sanırım.

Krallar yüksek zorlukta kazanır gibi. Gerçi şeyi de düşünmek gerek Garp ile Sengoku, Sakazuki ile de Borsalino birlikte savaşarak takım oyunu yapabilir aslında. Gerçi yok ya One Piece sonuçta iş illaki it dalaşına döner. :oops:

İkisi de insan, manga içlerinden birine diğeri yaşarken en ünvanı vermiş, bu olay hem kendisi hem kendisini en iyi tanıyan sengoku tarafından defalarca dile getirilmiş, daha ne kadar kanıt istiyorsunuz xD
Aynı muhabbetleri çevirip çevirip bi daha mı konuşalım sıkılmadın mı yav :( Ayrıca herşeyi geçtim Garp’ta Wb beni alır diyecek göz var mı..

Yani tüm dünya Roger ve Garp'ın Xebec ve kadrosunda ki elemanları duyup bunların kimler tarafından yok edildiğini bile kime en verileceği belli olurdu ama neyse ki üstü kapatılmış :D Aynı sengoku'nun Garp ve Roger'ın ne yaptığını da söylemesi var :D
O olayı anlatan Sengoku olayı anlatırken tam olarak ne oldu bilmiyoruz diyor ama oraya güzel tutunuyorsunuz aynı Sengoku, Garp'ı en iyi bilen kişi olmasına rağmen WB'nin en güçlü olmasını hiç sorgulamıyor ve kabul ediyor ama buna hiç bakmıyorsunuz. Bu tavrınızı gayet hoş karşılamıyorum bilin istedim :ehe:

@Bavs canım bak bu yorum sana da gelsin.

Doların 1 - 2 lira arası olduğu günleri hatırlattı bu argümanların Red. Güzel günlerdi
İlk diz üstü Hp'mi o zamanlarda almıştım 900 kağıda xD

O olayı anlatan Sengoku olayı anlatırken tam olarak ne oldu bilmiyoruz diyor ama oraya güzel tutunuyorsunuz aynı Sengoku, Garp'ı en iyi bilen kişi olmasına rağmen WB'nin en güçlü olmasını hiç sorgulamıyor ve kabul ediyor ama buna hiç bakmıyorsunuz. Bu tavrınızı gayet hoş karşılamıyorum bilin istedim :ehe:

@Bavs canım bak bu yorum sana da gelsin.

Oden vs Sengoku ne olur ?

Orada ne olduğunu tam anlamı ile bilemiyor ama ufaktan ipucu vermiş arka planda gayette 2 v 4 atılmış gibi çizmiş hatta kılıç tutan Roger'ı bile orada çizmiş o bölüm kılıç ustalığına bile yoruldu o kılıç tutuşu sonradan da öğreniyoruz ki gerçekten kılıç sallayabiliyormuş Roger ne dersin?? Ahhahaha olan belli de neyse :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık