Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Krallar vs. Efsanevi Amiraller

Hangi takım kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    183
İş birliği iş birliği diyorsun da biz de Power Rangers okumuyoruz. Oldu olacak birleşip daha güçlü bir robota dönüşsünler. (Vegapunk o_O )
Kast ettiğim o degil yav. Mesela 966. Sayı da oden düşünmeden roger'a dalıyor. Sonra küsküyü yiyip oturuyor. Ki o kadroda zaten ray harici planli dalacak adam yok. Ama özellikle sengoku taktisyenlik de uzman.

Bence üçünün de birbirini alma ihtimali var dövüşte, denk karakterler . İlla sıralama yapacaksak Roger’ı ikisinden de öne koymak lazım onun dışında ben Wb’yi Garp’ın önüne koymam.
farklı düşünüyoruz. ben zorlasa da uzun da sürse garp bu ikiliden herhangi birine kesin en sonunda kaybeder gözüyle bakıyorum

Karşı karşıya gelmiş korsanlar değil miydi bunlar? :D

Benim kast ettiğim amiraller daha planlı ve işbirliği içinde olan bir gruptan korsan tarafı daha çok tek taraflı.
Demek istediğim Roger ve Ray senelerdir omuz omuza savaştı. Amirallerden hiç birinin yan yana bu kadar savaşa girdiğini hiç sanmıyorum. Wb ve Oden 4 sene boyunca aynı şekilde yan yana savaştı. Sonra Oden 1 yıl Roger'larla yan yana savaştı.
Amiraller çok uzun zamandır aynı safta ama kaç kere yan yana savaşmışlardır ki? Çok ekstrem durumlar olması lazım. Öte yandan korsan tayfaları hemen her gün omuz omuza savaşıyor. Neyse anlatmak istediğim dövüş uyumuysa korsanların amirallerden aşağı kalır yanı olacağını sanmıyorum.

Savaşların hangileri ne kadar hızda biter ona bakmak gerekiyor. Garp ve Roger kapışması 10 gün sürebilecekken, Akainu 1 günde savaşı kazanır sırayla 2v1 ata ata giderler vs vs
Kesinlikle çok doğru bir yere değindin. Tebrik ediyorum.
Ben de Beyazsakalın Sengoku'yu alması diğerlerinin dövüşü kadar uzun olmaz diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık