Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Tanışma Platformu

Şu konuyla benzer kafadaysa burası oraya taşınarak, oradan devam ettirilebilir sanki.
Merhaba,kimsiniz,necisiniz bilmiyorum ama size görüşünüzü soran olmadı.

Lütfen bencilce yazılar yazmayı bırakınız.

İyi forumlar.

Virgülden sonra boşluk bırakılır. Dilini benimseyememiş bir Türk genci olarak işinize bakarsanız sevineceğim, iyi geceler.
İnsanların hata yapabileceğini anlayamayan ve hemen yargılamaya çalışan bir Türk gencinin bana tavsiye vermesini istememekteyim.

İlk önce kendinize bakınız sonra başkalarını eleştiriniz,iyi forumlar.

O değil de iyi tartışma konusu olur bu xD

İnsanların hata yapabileceğini anlayamayan ve hemen yargılamaya çalışan bir Türk gencinin bana tavsiye vermesini istememekteyim.

İlk önce kendinize bakınız sonra başkalarını eleştiriniz,iyi forumlar.

O değil de iyi tartışma konusu olur bu xD
Misal bizim şakalaştığımızı anlamayan biri bizi raporlamış bile olabilir. :oleyo2:

Bana genç diyip beni küçümsediğin için ben sana çoktan şikayeti bastım bileee.:oleyo: Birazdan SWATllar veya FBI seni almaya gelir artıkasidsksaşdksaş

1) Türkçe yazım ve noktalama kurallarına dikkat etmeye çalışınız. Kasıtlı olarak Türkçe kullanımına aykırı yorumlarda bulunmak, ısrar etmek, aşırı ifade kullanmak, sadece ifade ile mesaj atmak, mesajları tamamen büyük harflerle ve kalın harflerle yazmak, bir konuya bilerek üst üste birçok mesaj atmak da forumdan kısa süreli uzaklaştırılma sebebidir

Hayırlı forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık