Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Tanışma Platformu

Merhaba saygıdeğer Korsanfan ailesi ve bilhassa yeni üyeler. Her birinizi ayrı ayrı selamladıktan sonra; malumunuzdur ki forumumuz son zamanlarda epey bir ivme yakaladı, pek çok yeni üyeye ev sahipliği yapıyor ve benim gibi, nadir foruma uğrayan şahıslar bu durumdan muzdarip olabiliyor. Çoğu üyeye baktığım zaman " kim ki bu? " diyorum ve eminim benim verdiğim gibi tepkiler veren arkadaşlarda mevcuttur. Bu sebepten ben de bu durumdan bir nebze de olsa kurtulmak adına böyle bir konu açma gereksinimi duydum. Umarım herkes tanışmak istediği kişiyle bu vesileyle rahatlıkla tanışabilir, yeni üyeler de foruma daha seri bir şekilde ayak uydurabilir. Hayırlı tanışmalar...

Mehabbaa. Ben 1-A sınıfından Veliiiii.Oyun oynamayi,one piece okumayi seven biyisiyimmmm. Tanşığımızda memnun odum aaakadaşlaaa.

------

Merhaba adım mert soyadım yiğit. Vurduğum gibi adamı yere sermesini bilirim. KıZlAr eQlEsİn.

instagram adresim:XXXXX
Twitter Adresim:XXXXXX

Tanışmak derken; sevgili olmak, çıkmak, evlenmek falan manasında demedim ya. Forum içerisinde birbirini tanımayanlar, birbirleriyle tanışsın kaynaşsın manasında, ilk yorumdaki smile ifadesine takılmayın, konu farklı yerlere gitmesin :D

Tanışma işlemi şu şekilde; Tanımadığın kişinin kullanıcı adını alıp yorum yaparak; " @(kullanıcı ismi) (yorum) " gibi
veya forumda yeni ise; Ben filan kişiyim(isim,yaş gibi kişisel bilgi vermek zorunluluğu yoktur), şu mangayla şöyle tanıştım, bu foruma şöyle girdim vs.

Ufak çaplı şakalar espiriler yapılabilir tabii ama "gel senle çıkalım, şununla şöyle yapmayı arzuluyorum" gibi cinsel temalı esprilerden mümkün mertebe uzak duralım. Hayırlı forumlar...

@Kaidou beyfendi selam, deniz ulaştırma işletme mühendisiyim. One Piece ile lise 3te tanıştığım için bu mesleği seçmiş bulundum.

32 yabancı ülke gezdim, yaşım 28, esmerim.

Size de hayırlı forumlar.
Sana da selamlar hocam, forumla alakalı; ben de Anime - Manga dünyasıyla yaklaşık 10 sene evvel tanışmıştım. İlk defa bir oyunda gördüğüm, daha sonra arkadaşların önerisiyle Türkanime platformundan başladığım Naruto vesilesiyle bu serüvene atıldım. Naruto'nun Animesinde güncele gelince haftalık olarak takibe aldım ama o zamanlar çok sabırsız olduğumdan Mangasıyla da tanışma fırsatı buldum. Bu da şu şekilde oldu; Anime'de Neji'nin öldüğü yere kadar parça parça takip ettim, Neji öldükten sonra internetten Naruto'yu incelemeye koyuldum, bundan sonra Manga'nın varlığından haberdar olduğum. Akabinde MT isimli Türk-Manga forumuna başladım. Orada belli bir süre (Naruto nihayete erene kadar, 2014 senesine kadar) durduktan sonra Naruto'nun bitimiyle beraber o boşluğu dolduracak bir Manga olarak OP'u önerdiler. Ben de hem MT'de bir süre OP'u takip ettim, daha sonra KF ile tanıştım ve Kaido ilk çıktığı bölümde(795) foruma bu kullanıcı ismiyle katılmayı uygun gördüm. Yaklaşık 5 seneden beri de bu forumda OP'u takip ediyorum. Tabii Naruto ve OP haricinde de geniş bir Manga/Anime takipçisiyim. Genelde en popüler ve alanında zirveyi oynayan ve tabii ki de hoşuma giden serileri takip ediyorum; Seinen olarak; Berserk, Chainsaw Man(bu forumda tanıştım), Kingdom, TG, DN, OPM gibi serileri takip ettim. Şonen olarak; Naruto, OP, Bleach( Animenin fillerlı kısmına kadar ). Şimdilik en çok beğendiklerim bunlar, daha çok önerilen Anime/Manga seriler var ama 10 seneden sonra OPM, OP, Kingdom, Chainsaw Man dışında pek bir seri takip etmiyorum.

Onun haricinde; İsim dışında pek kişisel bilgi vermeye elverişli bir kişi değilim ama senin verdiğine karşılık olarak; 1 yabancı ülke gezdim, 28 yaşındayım, beyaz tenliyim :sapkali:

@Void reis, ben seni tanıyamadım, tanışalım mı? :utan:
Tanışalım. Anime ile pek bir alakası olmayan bir kişiyken çevremdeki arkadaşlarım sağolsun bu evrene bende giriş yaptım :D One Piece izlememin sebebi uzun olup kolay bitmeyecek olmasıydı. Bu forumla tanışmam ise aslında One Piece tartışacak bir yer aramaktan ziyade can sıkıntımı gidermek içindi, internette öylesine gezinirken karşıma çıktı. Genellikle geceleri bu foruma girip tartışmaları okurdum boş kaldığımda ve sonrasında bende üye olup bir kaç konu filan açayım dedim ve akabinde foruma daha fazla adapte oldum. Her ne kadar adapte olduğumu söylesem de çok aktif değilim ve One Piece'te fanı olduğum bir karakter yok :(

Azıcıkta gerçek hayattan bilgi veriyim, Trabzon doğumluyum anne tarafım Karadenizli baba tarafım Balıkesirli. Her ne kadar Trabzon'da doğmuş olsamda en son ziyaretim 3 yaşımdayken olmuştu. Babamın işinden dolayı bir dönem Hakkari Şemdinlide bulundum. Bir süre yurtdışında bulundum ve Üsküp, Manastır gibi yerleri gezme imkanım oldu.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık