Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan OSM Ligi 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Al o zaman 1. lik hedefi seçen takımı 2. lig oynarken...

Yani hala traş yapıyon ya. La olum herkes bizim gibi jeton kullanarak kaşiften adam doldurmuyor. Burada oynayan oyuncuların kaç tanesi adam getirecek?
Sen ben getiririz kaşiften, peki olmayan adamlar nasıl getirecek. Senin kadro yine 3. hafta olmadan zaten EPL seviyesi olur transfer yapa yapa, fakat coini olmayan adam yine sadece oyuncu geliştirecek, hiç olmazsa büyük lig oynayalım ki o adam da 1-2 takviye yapıp oyuncuların kalitesi yüksek oalcağı için daha iyi oynayabilsen. Diğer türlü emin ol 2. lig oynamak 1. lig oynamaktan daha zor olacak o oyuncular için.

Tabi senin coinlerin bol olduğu için, kafişten 30 tane oyuncu getireceğin için tuzun kuru. O adamlar nasıl oyuncu getirecek diye hiç düşünmüyorsun. Alışmışsın 3 liraya 5 köfteye... :artiz:
Geçen gruba yazdım ama fark etmemişsin sen herhalde ilgilenemeyeceğim kardeşim ben transfer saatlerine bile yetişemem ama 1.lik hedefi olanı alırım senin için sıkıntı değil :D

Senin ilgilenemeyen halin benden daha fazla giriyordur la oyuna uydurma şimdi. :D :artiz:
Bu seferki turnuvaya bile bi sabah uyanınca bi de öğleden sonra taktik kurmak için girdim transfer kapalı olunca anlaşılmadı :D oynarken görürsün ben eski ben değilim bu lig defansif taktiklerle orta seviyelerde kalan kadro değeriyle oynarım ha coin kullanımını serbest bırakın bi gecede coşturak takımı yine :D

Bu seferki turnuvaya bile bi sabah uyanınca bi de öğleden sonra taktik kurmak için girdim transfer kapalı olunca anlaşılmadı :D oynarken görürsün ben eski ben değilim bu lig defansif taktiklerle orta seviyelerde kalan kadro değeriyle oynarım ha coin kullanımını serbest bırakın bi gecede coşturak takımı yine :D

Bostcu çakallara yer yok artık bu ligde! :D :artiz:

Hani sen veda etmiştin lige:artiz:
kopamıyorsun oyundan bir türlü?
Gençlere yoşl acmanın zamanı gelmedi mi?:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık