Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan OSM 2020

Hangi ligi oynayalım?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar saat 12 gibi kurayı çekiyprum 14 kişi falanız en güçlü 14 takımı alsın bu 14 arkadaş diyorum. Daha sonra katılacak arkadaşlara da daha güçsüz takımları vereceğiz artık. Uygundur değil mi

Bizim will falan duruyor mu selim vardı daredevil ula ne oynuyorduk 2016 - 2017 de falan be çok zulüm ettim size hakkınızı helal edin kf liginde şampiyonluğu olan yiğitler bi elin parmaklarını geçmez bizim apolet duruyor hala :ehe:
Ya bırak bende şampiyon oldum onun dışında en çok kupa alan kişiyle konuşuyorsun. :a:

Bilmiyorum ki @Daredewill ortalarda yok hiç. @Will of D. de görseydi gelirdi heralde onu da görmüyorum bu aralar.

O yıllar çok iyiydi cidden oyuncu fazlaliği vardı bazi kisileri alamıyorduk bile. :D

Ya bırak bende şampiyon oldum onun dışında en çok kupa alan kişiyle konuşuyorsun. :a:

Bilmiyorum ki @Daredewill ortalarda yok hiç. @Will of D. de görseydi gelirdi heralde onu da görmüyorum bu aralar.

O yıllar çok iyiydi cidden oyuncu fazlaliği vardı bazi kisileri alamıyorduk bile. :D
Mesleki eğitimde olduğumdan 9 ay ara verdim oyuna yoksa sıralamada ilk 100e oynuyordum ama kf deki geyiği heyecanı özlüyorum hala cidden iyiydi o yıllar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık