Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan OSM 2020

Hangi ligi oynayalım?

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Foruma çok sık giremiyorum eskisi gibi yeni gördüm konuyu falan. Beni alıntılayın kura çekildiğinde ligi ben kurarım 19.000 coinim var size yük olmasın :ehe:

Keyfimizle almıyoruz ama senin tavsiyene uyarlarsa unitedi ben alırım neden öyle dedin ki
Bayadır oynamıyorum gerçi ama en son oyundaki tek hedefi şampiyonluktu kulübün. Ve şampiyonluk hedefi olan kulüpler içinde en kötü kadroya sahip. Mesela Tottenham, Arsenal ile 3., 4. olursanız dahi başarılı bir sezon geçirmiş)hedefi tutturmuş oluyorsunuz ama kadrosu bu takımlardan daha iyi olmayan United ile 2.oldugunda bile başarısız sayılıyorsunuz diye hatırlıyorum.

Bayadır oynamıyorum gerçi ama en son oyundaki tek hedefi şampiyonluktu kulübün. Ve şampiyonluk hedefi olan kulüpler içinde en kötü kadroya sahip. Mesela Tottenham, Arsenal ile 3., 4. olursanız dahi başarılı bir sezon geçirmiş)hedefi tutturmuş oluyorsunuz ama kadrosu bu takımlardan daha iyi olmayan United ile 2.oldugunda bile başarısız sayılıyorsunuz diye hatırlıyorum.
Anladım benim kastım takımın kalitesi arkadaşlarla olan bir oyunda başarı kasmak yerine eğlenebilmek vakit geçirebilmek önemli onun için united vakit harcanır bir takımdır

Foruma çok sık giremiyorum eskisi gibi yeni gördüm konuyu falan. Beni alıntılayın kura çekildiğinde ligi ben kurarım 19.000 coinim var size yük olmasın :ehe:
Ya sayı saymayı unuttun yada apk falan buldun 19000 neya bir sıfırı yanlışlıkla bile eklemiş olsan yinede benim oyun başından beri harcadığım coinsten fazla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık