Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Hadi bende yazayım madem.

Adım Sinan. 23 yaşındayım.

Kendim için pek bir şey yaptığım söylenemez bu hayatta. Üniversite okumayı saçma buldum ama ailem hevesli diye okudum. Sonra üşendiğim ve gitmek istemediğim için askerliği salladım ve açıktan okumaya devam ettim. Toplam iş geçmişim 6 ay kadar. Yani çalışmayı sevmiyorum. Aslına bakarsanız benim otoriteyle sıkıntım var. Yani birisinin beni yönetmesi ya da emirler yağdırmasından hoşlanmadım hiç bir zaman. Hatta başımdan geçen bir olayı anlatabilirim bunu yazmışken

Sene 2012 Super Online da çalışıyordum satış elemanı olarak. Ofis binasının girişinde kırmızı bi koltuğumuz vardı genelde mesaiden önce hep oraya yayılıp müzik dinlerdim. Bir gün yine yayılmış müzik dinliyordum kapıdan bir vatandaş geldi. Eliyle bi hareketler yapıp konuşuyordu duyamayınca kulaklığı çıkarttım efendim dedim. Bana o şekilde yayılmazsan iyi olur dedi. Olur dedim. Kulaklığımı çıkartıp diğer tarafa doğru yayılıp müzik dinlemeye devam ettim. Adam bi hızla yukarı çıktı. Günlük toplantılarımız olurdu her lokasyon dağılımından önce. Bütün satış elemanları genel koordinatör ekip liderleri vs herkes toplantı salonunda toplandık. Sonra Genel koordinatör bugün özel bir misafirimiz var dedi. Marmara bölgesinin kanal yöneticisi Tunç bey. Kafamı kaldırdığımda bana yayılmamamı söyleyen adamı gördüm. Tanışalım o zaman dedi. Adam direk parmağıyla beni gösterip ben ilk olarak şu arkadaşı bi tanımak istiyorum dedi. İşten atılmadım. Aslına bakarsanız uyarı bile almadım. Toplantı bitiminde kanal yöneticisine diet listesi hazırlarken buldum kendimi.

Neyse devam edeyim çok dağıldı.

Reenkarnasyon gerçekse önceki hayatımda kesinlikle pandaydım bunu biliyorum. Bir insan hayata karşı bu kadar isteksiz olabilir heralde. Spora kalkmak dışında genelde yatağımda oturur dizi izlerim. Öyleki ailem beni günde 45 dakika görüyor o da kahvaltı yemek sigara vs.

Zeki miyim ? Bilmiyorum. Ama bişeyi gerçekten yapmak istersem onu yapıyorum. Ve keyif alarak, hakkını vererek yapıyorum. Ama genelde hiç bişey yapmak istemiyorum.

5 yıl önce başladı bu ruh hali. Sanırım hayatı yada var oluşu sorgulamak insanlar için pek iyi sonuçlar doğurmuyor. En azından benim için başkalarına göre doğurmadı. Benim baktığım pencereden bakmak çoğu insan için düşüncesi bile olmayan bi durum.

İnsanların sıkı sıkıya bağlandığı pek çok kavram benim için anlamsız kalıyor çoğu zaman. Bu bi istememe halinden çok hissedememe hali gibi. Duygularımı kaybettiğimi düşünüyorum çoğu zaman. İnsanlar bir olaya ülkecek ağlarken ben oturabiliyorum. Yada amcamın yada anaannemin ölüm haberini aldığımda 3 saniye bi durup dizimi izlemeye devam edebiliyorum. Yazılacak çok çok şey var. Genelde bu tarz durumlarımı paylaşmam zaten soran da olmuyor. Benim kadar üşengeç birisi için bu kadar uzun yazmak da bayaa ters oldu. Sıkıldım zaten. Ben gidiyom.

Konu ben askerde iken açıldığı için görmemişim. Güzel konu olmuş. Kendimden bahsedecek olursam;

Beni bilen biliyor, bilmeyenler bilenlere sorabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık