Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Selamunaleyküm cümleten
Adım Safa
34 yaşındayım
İlk çağdan beridir forumda takılıyorum.
Doğuma büyüme İstanbul'luyum lakin deden atadan kalma; 1500'lü yıllardan gelen bir geçmiş söz konusu (sağolsun öğretim görevlisi akrabamız da aynı merakı taşıdığı için ki kendisi de binlerce yıllık mezar taşlarını okuyabilen ve araştırmalarını yapan biridir onun sayesinde öğrendik) Kayseri'lilik söz konusu ( :
Bir zamana kadar spora ve müziğe karşı aşırı bir ilgim ve merakım vardı şimdi yok.
Bağlama, gitar, ud, piyano, org, kaval, flüt olmak üzere 7 enstrüman çalabiliyorum (artık çalmıyorum).
1998-2000 yılları arası Gençlerbirliği Spor Kulübü'nde top oynadım.
Kuralcı birisiyimdir; hangi ortam ve platform olursa olsun kural kuraldır, kati surette uyulması taraftarıyım.
İlklere karşı enteresan bir merakım var ki bu sebeple Guinness Rekorlar Kitabı serisi biriktiriyorum. Yaşayan en uzun insan olan Sultan Kösen'e selamlar (2.51m)
Aile ortamında olmayı çok severim ve hiç bir zaman yapmaktan bıkmadığım kalabalık aile ortamında yemek yemek vazgeçilmezlerimdendir.
Lise mezunuyum ve devamı niteliğinde okumaya olan inancım ve tabi bazı kişisel nedenlerden ötürü, pek olmadığından üniversite okumadım. Çok şükür yine de bir meslek sahibiyim bulunduğum nokta ve mevki hamdolsun beni tatmin ediyor.
Planlı ve programlı hareket ederim, üzerime düşen vazife neyse verilen görev ve yetki nispetince yükse ölçüde uygularım ve uygulanmasını isterim. Spontan gelişmesi gereken hususlar elbette vardır ama binde bir olarak değerlendirelim...
Gezmeyi de severim ama aile içerisinde olmayı daha çok tercih ederim.
Çabuk küserim, çabuk barışırım; aile büyüklerim bu huyumun rahmetli dedemden geldiğini söylerler (kendisi 1903 doğumlu, 1980'de de vefat etti)
Laubalilikten katiyen hoşlanmam lakin nedendir bilmem genelde ilk tanışma esnasında biraz ciddiyetsiz davranırım ve karşı tarafın da üstüne koyduğunu görürsem fazla muhattap olmam, merhaba merhaba muhabbetinden başka konuşmam.
Neyse aklıma gelenler bu kadar oldu, selametle...

Kod adım kekomancer. 30(.......) yaşındayım. 1.50 kel, gözlüklü ve maalesef tc yurttaşı bir erk birexiyim....
Çocukluğum doğuda, gencoluğum konstantinde ve son on yılım da sakaryada(.......) geçti/geçiyor.......
İlk ve orta okulu mahalle mektebinde, liseyi başka bir semtte okudum. Üni malumunuz saü.... İnşaat mühendisiyim :-/
Affedersiniz g*mer sayılmasam da oyun oynamayı severim. Pi'yi üç alanlara karşı önyargılıyım. Kitap okumayı pek sevmem.
Aklıma daha fazla şey gelmedi. Hepi topu dört satırlık bir birexim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık