Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Adım Mehmet 15 yaşındayım 10.sınıfa gidiyorum en sevdiğim ders Tarih en sevmediğim ders Edebiyat sevdiğim şeyler anime izlemek oyun oynamak yemek yemek kitap okumak Tarih hedefim Avukat olmak İstanbul'da yaşıyorum memleketimde İstanbul en sevdiğim anime Noragami en sevdiğim kitap Harry Potter en sevdiğim yemek Pizza
Aklıma eseni yazdım işte DFHUJGJKGKSAKNUIBQIUIPĞÜ

Taylan Özgür, 21 yaşındayım. Doğma büyüme Ankaralıyım. Ankara Üni'de Japon Dili okuyorum, son sınıfım. İngilizcem de var.
Her türlü müziğe kulağım açıktır ama en çok Türk halk müziğini severim.
Basketbol oynamayı da izlemeyi de çok severim. Maalesef Fenerbahçe taraftarıyım.
Bol bol oyun oynarım, kitap okurum ama pek film izlemem.
Forumda eskiden daha aktiftim, buluşmalardan da hatırlayanlar olabilir. Meşgalelerim arttıkça eskisi kadar çok yazamamaya başladım ama seviyorum burayı. Ocakta üyeliğimin 10. yılı olacakmış.
Normalde neşeli ve enerjisi yüksek biriyimdir fakat 2020 özellikle yaz mevsimiyle birlikte beni çok yordu, her şey üst üste geldi ve hala toparlanabilmiş değilim. Kısa hayatımın en acılı ve depresif dönemini yaşıyorum, çok yalnız ve boşlukta hissediyorum.
Ha bi de astımım var.

Taylan Özgür, 21 yaşındayım. Doğma büyüme Ankaralıyım. Ankara Üni'de Japon Dili okuyorum, son sınıfım. İngilizcem de var.
Her türlü müziğe kulağım açıktır ama en çok Türk halk müziğini severim.
Basketbol oynamayı da izlemeyi de çok severim. Maalesef Fenerbahçe taraftarıyım.
Bol bol oyun oynarım, kitap okurum ama pek film izlemem.
Forumda eskiden daha aktiftim, buluşmalardan da hatırlayanlar olabilir. Meşgalelerim arttıkça eskisi kadar çok yazamamaya başladım ama seviyorum burayı. Ocakta üyeliğimin 10. yılı olacakmış.
Normalde neşeli ve enerjisi yüksek biriyimdir fakat 2020 özellikle yaz mevsimiyle birlikte beni çok yordu, her şey üst üste geldi ve hala toparlanabilmiş değilim. Kısa hayatımın en acılı ve depresif dönemini yaşıyorum, çok yalnız ve boşlukta hissediyorum.
Ha bi de astımım var.
Geçmiş olsun.

Adım Murat, Karslıyım ama doğma büyüme İstanbul Kadıköy doğumluyum, 28 yaşındayım Bursa Uludağ'dan mezun oldum Tarih öğretmeniyim ama dayım olmadığı için atanamadım. Çift Anadal yaparak Felsefeyi bitirdim. Şuan özel bir kurumda satış bölümündeyim.

Hobilerim arasında PC oyunları oynayıp arkadaşlarla trollemek. Korsanfan'a girip Zoro gömmek.

Aşırı sinirli bi yapım var genelde insanlara sararım ama artık sıkıldığım için yapmıyorum.

Yengeç burcuyum aşırı duygusal bi yapım var ama bunu göstermeyi sevmiyorum.
Kendimi başkaları için yormayı çok seviyorum bunu karşılıksız yapmayı düşünsem de karşılık bekliyorum yine de.

Doyumsuz bir karaktere sahibim her şeyin en iyisini en güzeline sahip olana kadar dewamke. İlk başta soğuk sonra ponçik bi karaktere bürünüyorum xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık