Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Bana yukarıdan bakarsanız aptalın tekini görürsünüz. Bana aşağıdan bakarsanız tanrıyı görürsünüz. Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz :good:
Kendini ifade etmek için ünlü bi seri katilin sözünü kullanırken özdeşleşme de yaşamıyorsun değil mi? :D

Adım Ahmet 23 yaşındayım. Memleketim Giresun ama doğma büyüme İzmirliyim ve burada yaşıyorum. Yalnız takılmayı severim, insanlarla aram pek iyi değildir, sessizliği ve sessiz ortamları çok severim. Gün ışığından nefret ederim ve genellikle gündüzleri uyur, geceleri uyanık olurum. Aklımdan neler geçtiğini ise bir ben bir Allah bilir.

Yeni görüyorum güzel konuymuş.

Adım Yunus Emre, 26 yaşındayım. Oldum olası hukuk okuyorum hala bitiremedim. Okuduğum üniversiteden nefret ediyorum ve seçtiğim bölümü de bilinçli seçmedim. Önümde beni bekleyen hayat o kadar itici geliyor ki okulu bitirmek istediğimden de emin değilim. Hayatta gerçekten sevdiğim ve başarılı olduğum nadir şeylerden biri spordu(basketbol, tenis, futbol fark etmez). Ama aptal üniversite hayatımda uzaklaştım ve en son koptum, keşke peşini bırakmasaydım dediğim şeylerden başlıcasıdır.

Okul hayatımda da gerçekten başarılı olduğum tek şey dildi(hem Türkçe hem İngilizce). Ama İngilizce'yi bile hala tamamen halletmedim. Üşengeç ve tembel olmam etkili de daha çok bir süredir hayata karşı iştahımı tamamen kaybetmem etkili oldu gibi.

Dünyayı az da olsa görmeden ölürsem gözüm açık giderim. Başta Güneydoğu Asya sonra Avrupa görebildiğim kadar yer görmek isterim. Elimizde hayal veya hedef olarak bi bu kaldı :)

Yeni görüyorum güzel konuymuş.

Adım Yunus Emre, 26 yaşındayım. Oldum olası hukuk okuyorum hala bitiremedim. Okuduğum üniversiteden nefret ediyorum ve seçtiğim bölümü de bilinçli seçmedim. Önümde beni bekleyen hayat o kadar itici geliyor ki okulu bitirmek istediğimden de emin değilim. Hayatta gerçekten sevdiğim ve başarılı olduğum nadir şeylerden biri spordu(basketbol, tenis, futbol fark etmez). Ama aptal üniversite hayatımda uzaklaştım ve en son koptum, keşke peşini bırakmasaydım dediğim şeylerden başlıcasıdır.

Okul hayatımda da gerçekten başarılı olduğum tek şey dildi(hem Türkçe hem İngilizce). Ama İngilizce'yi bile hala tamamen halletmedim. Üşengeç ve tembel olmam etkili de daha çok bir süredir hayata karşı iştahımı tamamen kaybetmem etkili oldu gibi.

Dünyayı az da olsa görmeden ölürsem gözüm açık giderim. Başta Güneydoğu Asya sonra Avrupa görebildiğim kadar yer görmek isterim. Elimizde hayal veya hedef olarak bi bu kaldı :)
Seni görünce hep aklıma gelir;

Şu anki durumuna da uyuyormuş aslında sözler :(

Konu hortlatılmış ben de bir şeyler yazayım.
Adım Kağan 15 yaşındayım çok değişken bir kişiliğim var. Bir gün bütün günümü ders çalışarak ya da spor yaparak geçirirken ertesi gün bütün gün boyunca boş boş oturabilirim. Bu durum çoğu zaman arkadaş edinmemi zorlaştırıyor daha doğrusu karşı taraf beni arkadaşı olarak görürken ben karşı tarafı kolayca vazgeçilebilir olarak görüyorum. İstisna olan arkadaşlarıma ise çok bağlıyımdır. Derslerim ortalamanın çok üstünde fakat normal hayatımda sakin olmama rağmen büyük sınavlarda çuvallayabiliyorum. Ailem çok dindar olmasına rağmen pek dindar bir insan değilim. En büyük hayalim yurt dışında eğitim alıp orada çalışmak ( tercihen Avrupa ) bunun için yazın ortasında bile ders çalışmayı aksatmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık