Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Ben Bengisu. 23 Aralık doğumluyum. Shanks'ı çok seviyorum<3 Gelecek konusunda kafam karışık bir gün doktor olmak bir gün heykeltıraş olmak falan isterim. Elektronik müzik dandik diyenlere gafam girsin. Başkaaa????? Hedefim zengin (çok zengin, milyarder) ve ünlü olmak. Ama ee ne yaptın bu zamana kadar derseniz hiçbişi yapmadım :oleyo2: (Üniversiteyi bıraktım sayılır mı :ehe: ) Başka... Başka da bir şey aklıma gelmiyor açıkçası. Ammaa boş insanmışım ben ya. Üzüldüm şimdi.

İsmim Veli, 19 yaşındayım. Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Her ne kadar yağlı suratlı başkan soğutmak için elinden geleni yapsa da Galatasaray taraftarıyım. Koyu bir Atatürkçüyüm, gündelik hayatımda birinin Atatürk'e bakışı benim de ona bakışımı büyük oranda belirler. Eskiden daha asosyal bir kişiliğe sahiptim. Üniversite ile birlikte bunu üzerimden attım. Herkese çare olmayabilir tabi ama iyi bir sosyal çevre insan için bedava terapisttir bence. Bölümüm pek parlak değil ama bana tekrardan hazırlanmayı istetecek bir bölüm yok. Başka planlarım da var ama şimdilik keyfime bakıyorum :D

Forum konusunda ise çizgimi belirteyim. Zoro fanlarının kendilerine bir garezim yok ama çoğunun görüşlerinden zerre hazzetmem. Luffy ve Marco fanıyım. Luffy konusunda bazı arkadaşlar sağolsun sanki fanı değil de haterıymışım gibi şeyler söylememe neden olurlar. Ancak korsanlar kralı olacak adamın fanıyım yinede. :a:

Alın size ben.

İsmim Kaan 22 yaşındayım. Uluslararası İlişkiler okuyorum. Bir sene hazırlık okudum. (İngilizce'de hala sorunlar yaşıyorum :D) Bir sene de okul uzadı (en az) okul oldu altı sene. Yüksek lisans yapmak gibi bir planım var (not ortalamamı yükseltebilirsem) ve akademide kalmak istiyorum. Eğer nasip oluraa siyaset bilimi üzerine yapmayı planlıyorum. İnsanların "herkes siyaset yapabilir yea" demelerine ve bilgisi olmamasına rağmen ideolojilerde atıp tutmalarına acayip sinir olurum. (Ben kafa patlatayım adam gelsin bana sosyalizim, faşizim falan anlatsın, olacak şey değil) İdeolijiler hakkında konuşurken kurduğu cümleler ve argümanlarından bilgi sahibi olup olmadığı belli oluyor insanların. Bilgisi olup konuşanın, başımın üzerinde yeri var. Bölümü okuyanlara sorulan en kanser soru olan "mezun olunca ne olacaksın" sorusundan da haz etmem. (Okuyoruz işte napacan sen ne olacağımı). Soruya verdiğim cevaplara verilen tepkilerinse bunda etkisi büyük.

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıyımdır.

Foruma okul zamanları pek giremediğimden yüzüm unutuluyor galiba forumda. Fanı olduğum bir karakter henüz yok, fan ya da hater yakıştırmalarına da henüz maruz kalmadım Allah'a şükür. (Hiç de haz etmem bu muhabbetten.)

Diyeceklerim şimdilik bu kadar. :sapkali:

Emre kim yav. Oda bey kendinize çok güzel bir kişilik oluşturmuşsunuz beğendim açıkçası. :oleyo2:

Yukaridakini yazmasam olmazdı ama gelmişken kendimi tanitayim bari :oleyo:

Adım Yusuf. Forumun küçüklerindenim. 18 yaşındayım yani. Çok fazla inatçı olmam ve çabuk sinirlenmem haricinde pek göze çarpan bir özelliğim yok sanırım.

Daha önce forumda yazmıştım. Lisenin başında büyük bir hata yaptım. Onun sonucunda çok kilo aldım ve derslerim çok düştü diyebilirim. Şimdi onu toparlamaya çalışıyorum. 1.5 ayda 20 kg verdim. İnatçıyım demiştim :D Bir de dersler var tabi :)
Hayatta en sevdiğim şey yatmak, en sevmediğim ise Doflamingo :oleyo: Onun haricinde çok anlatılacak bir şey yok sanırım :D
Adam stalklamış, ayıptır. :oleyo:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık