Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

Evet geri dönmüşler barınamamışlar onlar hakkında bildiğim kesin şey Luffy e yenilmeleri... Ne alakası var şimdi...
Croco geri döndü işte. Planım tutmadı gidip Yeni Dünyanın tozunu kaldıram dedi ve gitti. Ace'ten çok ses çıkartır, çok iş yapar. Ayrıca Ferit'e yazdım bir önceki mesajımda. Wb faktörü olmasa 2 sene önce Jinbe'yi geçemezdi bu ezik oğlan.

O açıdan bakarsak Süpernovaların çoğu Croco ve Moria'dan daha cesur çıkar. Yonkou'ya ters düşmemek yeni dünyanın farzı ve Novalar Grand Line'a geri kaçmamışlar gördüğümüz kadarıyla.

Croco geri döndü işte. Planım tutmadı gidip Yeni Dünyanın tozunu kaldıram dedi ve gitti. Ace'ten çok ses çıkartır, çok iş yapar. Ayrıca Ferit'e yazdım bir önceki mesajımda. Wb faktörü olmasa 2 sene önce Jinbe'yi geçemezdi bu ezik oğlan.
Ama geçti de mi :) Adamdan neyi çıkaracağınızı şaşırdınız güçten düşürmek için güçlü işte kabul et :)

Aynen şöyle olur luffy bellamyi tekler, hody ve hacki gear seconda gecip tek atar daha sonrada ace e g2 de 2 3 şamar yapıştırdıktan sonra g3 ile alayını arenadan dışarı gönderir.

Kardeşine ölümüne saldıran birini neden öldürsün değil mi, ne cici korsanmış. İki durumda da fail.
One piece zaten cici korsanlarla dolu. Ever Dragon da güçsüz cici devrimci,oğlunu öldürmek isteyen birini sadece durdurdu kaçmasına yardım etti zarar vermedi. Smoker ın hayatını kurtarmasını söyleyen Luffy ve ya Ace gibi kişiler durduk yere denizci öldürmüyorlar ilk fırsatta hep kaçıyorlar zaten. Bunu güç kıssası yapmayalım Lütfen...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık