Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kolezyum Dövüşü

normalde ace hepsini tokatlar.acein fiziksel gücüne luffy ölene dek yetişemedi,ancak şimdi yetişmiştir.teach bam güm girmesine ve adam kacamamasına ragmen(kurouzu)teache bile en az yarım saat dayandı.

tek sıkıntı var.uzayan dövüste düz darbelerin etkisini azaltan luffy,üstelik hızıda g2+soruyla herkezden fazla oldugu için,abisini eninde sonunda indirir bence.

augerin dedigi gibi beyazsakalın 2. tümen komutanının temel savas yetenekleride korkunc.ama luffy lastik meyvesiyle eninde sonunda bu arenedan galip cıkar :good:

Bende ondan bahsediyorum.Mera meranın 1.sınıf logia olarak adlandırılmasının sebeplerinden biri hiken gibi yıkıcılığıysa diğeride yanına adam yaklaştırmıyor oluşudur.Kimse kolay kolay sıcağa karşı koyamaz.Akainu ona direk vurabilecek pek kimse olmadığı için savaşta çok rahattı.Tümen komutanlarının yanında bile.Öyle crocodile gibi marinelerin yanında rahat değildi.Sadece bunu yapabilecek vista ile marco çıktı.Onlarda darbeyi bir kere verdiler kesip geçtiler.Marco dışında uzun süre yanına yaklaşabilecek adam yok.

Ace bir hibashira yapıyor yanındaki yöresindeki herkes uzaklaşıyor zaten.Belli bir seviyenin altında olanlar bu adama ne yapacak.Sadece logialar bu meyveye dayanabilir etkisi olmazsa.
Seride yanlışım yoksa bir kere o kadar net gördük de 3 amiralin haki kombosunu hatırlarsın. Sadece bir tanesi bile yapsa veya sağlam bir haki kullanıcısı yapsa o savunmayı amirallerin yaptığı alanın 3'de birini bile korusa ateşin içinden yürüye yürüye geçer gider bence.

Birde herkes fiziksel olaya bakmış yorumlarken bu savaşı. Yani galip daha çok ace'in fizikseli mi üstün yoksa luffy'nin mi muhabbetine dönmüş de dövüş kolezyumda oluyor arkadaşlar. Yani arenadan çıkan kaybediyor olarak yorumlarım ben bunu. Luffy'den gear 2 pistol'ü yiyen bir ace'de en azından 5-10 metre uçar ve eğer arenadan çıkarsa dövüş biter...

@R.Lucci
O sayfaya hiç dikkat etmemiştim ama gerçekten de Lucci olabilir o kişi.

NW'de Lucci dayansa bile Luffy gene dayanamazdı bence niye dersen Luffy'nin atar makinası olduğunu hepimiz biliyoruz.Boyuna posuna bakmadan ağa babalardan birisine denk gelip ölürdü muhtemelen:ehe: Diğerleri gibi pek stratejik hareket eden birisi değil.

O 5 gün olayı bence tamamen Ace'in dayanıklılığını kanıtlar nitelikte.Eşit güçteki iki kişinin fiziksel-mental gücü ve iradesini kanıtlar nitelikte. Oda'nın sıvadığını düşünmüyorum.

Roronoa Zoro

Luffy fiziksel olarak zaten canavardı her zaman... Hakiydi tek eksiği...

Ace meyvesiz cacık gözümde geç onu.Meyveli de cacık asıl ace cacık :D Hordy salla.Bellamy zaten tek yedi.Hack var luffy karşısında.Luffy gözü döndü mü acı hissetmiyor ölümüne allah ne verdiyse.Ve g2 avantajı ile sağlı sollu blueno ya girdiği gibi girer arena dan zaferle çıkar.

Roronoa Zoro

Ace meyvesiz cacık gözümde geç onu.Meyveli de cacık asıl ace cacık :D Hordy salla.Bellamy zaten tek yedi.Hack var luffy karşısında.Luffy gözü döndü mü acı hissetmiyor ölümüne allah ne verdiyse.Ve g2 avantajı ile sağlı sollu blueno ya girdiği gibi girer arena dan zaferle çıkar.
Tek yiyen Bellamy değil, Hack , Luffy'den tek yiyen Bellamy 50 milyonluk adamdı onu salla. Ama 200 m lik Luffy'nin değiştiği dediği Bellamy tek yiyen Bellamy'den baya güçlü ( Vücudundan , gelişiminden herşeyinden belli, K.haki bile açmış ) . Birisi tek bariyerde ' Agg, Ugg ' , öbürü ' Şeytan meyvesi mi, ne tür bu?! ' diyip düşünebiliyor ve direniyor.

Diğerlerine katılıyorum :good:

Ace için meyve yemeden önce Luffy'e hiç kaybetmemesi önemli bir olay.
Ace ile luffy ayrıldığında... Ace 17 luffy de 14 yaşında değil miydi? 14 yaşındaki bir çocuk 17 yaşındaki abisini dövemez zaten.

Not: Her ne kadar koca koca adamları dövüyor olsalar bile aynı eğitimi almışlar birisi ergenliği bitirmek üzere öbürü ise ergenliğe yeni girişlerde.

Marco El Phoenix

Ace. Luffy diyor ki, benim meyvem varken onun yokken bile döverdi beni diyor. Luffy güclendi ama Ace yatmadı. Ha bu arada Ace fanıyım haberiniz olsun.

Ace. Luffy diyor ki, benim meyvem varken onun yokken bile döverdi beni diyor. Luffy güclendi ama Ace yatmadı. Ha bu arada Ace fanıyım haberiniz olsun.
Beni doverdi mi diyorvyenerdi mi diyor benim hatirladigima gore yenerdi diyor burada tabiki neyde yendiği de onemli ustelik soylenen şeylere pek kulak asmamak lazım obemli olan bizim gördüğumuşeyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık