Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Suan ki seviyesinin tashigi-smoker arasinda oldugunu dusunuyorum.Bundan 20 yil sonra (luffy öldüktan sonra) tum denizlerde terör estiren dellinger'i yenip sadece denizcilerin degil tum dunyanin kahramani olarak anilip efsane olacak adam.

@Alpamis Luffy'den daha potansiyelli diyorlar. Sen ne dersin?
Arkadaşın fikridir saygı göstermeliyiz.

Bana göre Luffy ile birebir karşılaşabilecek güçte olamayacak biridir. Olması söz konusu olamaz. Coby iradesinde biri Luffy gibi biriyle denk olamaz. Luffy kadar potansiyelli de olamaz.Luffy'nin Coby'e olan inancı Coby'nin kendisine olan inancından kat kat fazlayken böyle bir durumun olması benim için abestir.

Son düzenleme:
İyi de Coby orada korsanlar için değil denizciler için Akainu'nun önüne atlıyor. :S Savaş devam etseydi daha birçok denizci ölecekti ve zaten yaralı olan denizcilere de ilk yardım yapılamayacaktı. Gayet yerinde bir davranıştı Coby'nin yaptığı.
Marco, Jozu ve Teach gibi adamlar şimdi ne yapıyor? Orada fırsatını bulmuşsun hepsini gömecektin. Ölümler olmasın diyorsalar çiftçi olsunlar, sanki denizciler suçlu, adamlar karargah basıyor. Düzeni yok sayıyor, sen oradan gitmelerine izin verirsen, sonra ne güvenilirliğin kalacak? Ayrıca pembeyi hiç sevmiyorum, daha 2 yıl boyunca Alvida'nın gemisinden kaçmayı bile akıl edememiş.:D
Yüzeyselliğin dibi misin kaarşim, yoğsam bizimle eğlenimisen bilo :p Bu iyiymiş "Adalet dağıtan denizciler ve katil, hırsız, tecavüzcü korsanlar" :D
Ben orada sıradan halkın gözünden bakıyorum. Korsana güven olur mu? Hepsini yok edeceksin, senden çöp asker gitmiş çok mu? Allahtan Saka başa geldi, Testere Necmi gibi adam, bizden 10 korsanlardan 1 gitse yeter diye düşünüyordur.:D

Kişiliği ile ilgili ilk paragrafta kendinden birşeyler mi kattın yoksa Viki de öyle mi yazıyordu. :p

Önceden severdim ama simdi Coby'i pek sevmiyorum bedevadan Roger'ın Garp'ı olmaya çalıştırılıyor. Smoker gibi bir adam varken bu herifin o rolde olmasını istemem seri sonunda da en fazla KorAmiral olur bence.

Luffy'i birçok kez ölümün eşiğine getirecek yeni Garp.
O Smoker'dı. Hadi onu da geçtim, Coby Garp gibi kişiliksiz biri değil. Biri canlar boşa kıyılıyor diyerekten o güçsüzlüğüyle Akainu'nun karşısına geçerken, diğeri Ohara olayı olurken laylaylom takılıp, 1 sene boyunca bebeler öldürülürken ağzını açmamış cibiliyetsizin teki. Benzetmek haksızlık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık