Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Bence aynı yaştalar. Fizik ile alakası yok durumun. Coby ezik bir karakter gibi gösterilmek istendi o yüzden o şekilde çizildi.
Niye aynı yaşta olduklarını düşünmeye başladın ki? Bana abi kardeş muhabbeti var gibi geliyor aralarında.
Yani ilişkilerinin verdiği mesaj abi-kardeş gibi. :D

Luffy-san, Luffy-san diye dolanıp duruyo böyle yaşıt mı olur? :D
19 yaşındaki birisine benzemiyor hiç tavırları falan. :/

Niye aynı yaşta olduklarını düşünmeye başladın ki? Bana abi kardeş muhabbeti var gibi geliyor aralarında.
Yani ilişkilerinin verdiği mesaj abi-kardeş gibi. :D

Luffy-san, Luffy-san diye dolanıp duruyo böyle yaşıt mı olur? :D
19 yaşındaki birisine benzemiyor hiç tavırları falan. :/
Hmm ben izlediğimden beri öyle geldi bana. Luffy'e kendisinden büyükler de Luffy san dedi ki? Barto Luffy'den büyüktür. Ama tapıyor resmen Luffy'e.:D Luffy Senpai:D

Amiral olacak bence :/ Ve kendisini seviyorum.Ancak Coby her ne kadar kendince haklı bi sebebi de olsa bence orada Akainu haklı idi.Şimdi Marcolar ne ise.Onlar artık çobansız bi sürü.Lakin Teach 2 meyve yemiş hemde tırt olmayan 2 meyve yemiş birisi.E halka neler yapabikleceği de görülmüş bi durum.(Hem Chopper'ın memleketine hemde banaro adasına yaptıkları malumunuz) Ha deseniz ki Akainu onları değil Marcoları kovalıyordu.Onlar olmasa Akainu bu sefer Teach'e dalacaktı.Teach te mi savaşmak istemeyen korsan?Coby'yi severim lakin bence bu konuda haksızdı.

6 aylık Garp eğitimi sonrası geldiği nokta belli.2 yıl daha Garp'ın yanında kaldıysa dehşet olmuştur.Potansiyel olarak Luffy ile kapışır(Hatta Luffy Ana karakter torpilli diye düşünürseniz daha potansiyelli).Şöyle ki seride bir tane daha zaman atlaması olmazsa ve hayalini seri bitmeden gerçekleştirecekse 16-17 yaşında Amiral olacak.

6 aylık Garp eğitimi sonrası geldiği nokta belli.2 yıl daha Garp'ın yanında kaldıysa dehşet olmuştur.Potansiyel olarak Luffy ile kapışır(Hatta Luffy Ana karakter torpilli diye düşünürseniz daha potansiyelli).Şöyle ki seride bir tane daha zaman atlaması olmazsa ve hayalini seri bitmeden gerçekleştirecekse 16-17 yaşında Amiral olacak.
@Alpamis Luffy'den daha potansiyelli diyorlar. Sen ne dersin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık