Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Söylediklerim dışında bir tek Kyo Kai'nin yeni taktiğinden bahsediyor. O atlıları kalkanlarla karşıladıkları taktik. Bölüm zaten Hi Shin birliğini yüceltmek için yapılmış, 2-3 bölüm daha böyle devam eder.

Saldıran birlik 10bim kişilikmiş. Ten, Heki'ye yardıma gerek yok 5000 kişi yeterli diyor. Heki de önündeki düşmanla savaşıyor Shin'e yardım göndermek yerine. Daha sonra Hi Shin birliği uzun yoldan dolayı yorgundur diye ve kendi birliği de bazı kayıplar verdi diye bu günlük bu kadar yeter diyor Heki.

Çeviriye gelirsek, bu serinin editi zor olur çünkü arka planda yazı olan çok yer var. Ama asıl sorun bunu çevirebilmek için askeri teknik taktik bilgisi olan birisi lazım, o yüzden sıcak bakmıyor olabilirler çevirmeye.
Serinin editini ben yürütüyorum. 14. bölümden 25. kadar 11 bölüm editledim. İlerde devam etmeyi istiyorum ama kişisel işlerimde dolayı ara verdim. Bir süre sayı gelmeyecek. Editi ise örneğin Gamaran kadar zor değil ama çok da kolay değil. Çeviriside zor değil 2 bölüm çevirmiştim önceden. Çeviri ve edit yapmaya gönüllü arkadaşlar varsa bize yardım edebilirler. 2 ekip olup hızlı yol olabiliriz.

Valla Despair

;durumdan anladıgın gibi ingilizcemiz yok denecek kadar az . Bu nedenle çeviri yapmamız pek mümkün değil.
Edit kısmında yardımcı oluruz diye nasıl yapılıyor diye baktım. Ama işin doğrusu biraz fhotoshop cs veya buna benzer programları iyi kullanmak gerekiyormuş.
Özetlersek bir yardımımız dokunmuyor.

Hemen tesşekkürler thosy

Aslında mangasının editlenmesinede gerek yok. Zaten gönüllü olucak biride yok gibi. Bu yüzden bölüm Textlerini burdan biri hayrına çevirip buraya koysa bize yeter.

Animesinin izledim.İlk bölümleri kötüydü ama ilerisi fena değildi.Yinede mangasının tadı çok başka.

Baya güzel bir sayıydı . 375 END yazısı yoktu sonda
1 yada 2 sayfa eksik olabilir. Yinede çok heyecanlıydı
Teşekkürler

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık