Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Teşekkürler. Gerçekten çok güzel bir seri ve aynı one piece gibi heyecanı yeni başlıyor.
4 yıldır bu seriyi takip ediyorum. İlk takip ettiğimde henüz 100 bölümü ingilizceye çevrilmişti. Şu anda da bende sadece 2 seri takip ediyorum. Biri One Piece diğeri Kingdom. 2 seri bitene kadar da takip ederim herhalde.

Bir de Kingdom serisinin sonunun saçma bitmesi ve bizi hayal kırıklığına uğratması ihtimali de düşük. Tarihi bir seri olduğu için kurgusu iyi kötü belli. Mangakanın yorumlaması da gayet iyi olunca, kendini zevkle okutuyor.

İş felan derken bayadir manga okuyamiyoruz. 4 aydan fazla oldu sanirim. Bir kaç bolum birikmistir. One piecede ayni . Isleri halledince hepsini topdan elden gecireyim. 2 ay daha beklesinler

Şunu çevirseler de okusak. Diyaloglar ve bilgiler çok uzun olduğundan İngilizce okumak çok zamanımı alır diye bir ara başlasam da bırakmıştım.

Şunu çevirseler de okusak. Diyaloglar ve bilgiler çok uzun olduğundan İngilizce okumak çok zamanımı alır diye bir ara başlasam da bırakmıştım.
Sıkılabilirim, zamanımı alır diye okuyamayacaksan, animeden başla mangasından devam et derim. Zaten animesinin bittiği yerden mangasından devam edersen bırakamazsın kanaatimce. Çünkü serinin en sağlam bölümleri o zaman başlıyor.

Sıkılabilirim, zamanımı alır diye okuyamayacaksan, animeden başla mangasından devam et derim. Zaten animesinin bittiği yerden mangasından devam edersen bırakamazsın kanaatimce. Çünkü serinin en sağlam bölümleri o zaman başlıyor.
Animesini 2 kere bitirdim de yorumlara baktığımda baya atlanmış yer var deniliyordu.

Animesini 2 kere bitirdim de yorumlara baktığımda baya atlanmış yer var deniliyordu.
Öyle ancak mangasını okuyup seriye alıştıktan sonra animesine denk gelen manga bölümlerini okuyabilirsin. Bunu yapanlar da yok değil. 3 kez okuduğum tek seridir bu. Bunun nedeni de gereksiz ve sıkmayan bölümlerin olmayışı, ayrıca fantastik şeyler barındırmayışı olsa gerek. Tabii zevk meselesi herkes her seriyi okumak istemeyebilir, sevmeyebilir.

Öyle ancak mangasını okuyup seriye alıştıktan sonra animesine denk gelen manga bölümlerini okuyabilirsin. Bunu yapanlar da yok değil. 3 kez okuduğum tek seridir bu. Bunun nedeni de gereksiz ve sıkmayan bölümlerin olmayışı, ayrıca fantastik şeyler barındırmayışı olsa gerek. Tabii zevk meselesi herkes her seriyi okumak istemeyebilir, sevmeyebilir.
Bilmem öyle de yapsam konu baya ileride gibi ama neyse artık.

http://www.mangahen.com/kingdom/491/

Bu Kanki nasıl bir karaktersiz yav ilk zamanlarında yaptıkları hoşuma gidiyordu ama doz aşımı oldu şu son 2 bölümde etmediğim küfür kalmadı tamam savaşlarda her zaman sivil halkda zarar görür bunu taktik yapmakta olmayacak şey değilde yinede kufurluk(ban atabililirsiniz vicdanı hur bir şekilde kufur edecem yinede)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık