Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Kingdom

Kingdom 473
Ou Hon ve Mou Ten nin hikayerini görmüyoruz ama arada bi flash seklinde ne kadar önemli şeyler yaptıklarını gösteriyolar. Savaşı hatırlayamadım ama savaştan sonra Shin ve ekibi 2 3 bölge temizlerken Ouhon 6 7 bölge temizlemişti. Artı adamların köklü aileleri var imkanları çok. Shin birliğini sağdan soldan toplama adamlardan silahları ve zırhlarıda savaş ganimetlerinden elde ediyor. Ou Hon ve Mou Ten öyle değil seckin birlikler ve iyi zırh kuşanmış birleri var. Shinin bu ikisi altında ezilmesi normal.
Kalkan ve kılıç ise Genaral oluncaya kadar eline almıcak. Suanda hala bağımsız bir birlik yönetiyor. Genaral olarak değil başka genarallerin adı altında savaşa katılıyor. En son Genaral Kanki nin savaşında yer aldı. 2 3 arç sonra büyük ihtimal kendi Savaşına çıka.

Kyoukai acımadı biçti içimin yağları eridi.:at:. Açıkçası Kanki pek takmaz diyecektim de, adam savaş cepte dedikten sonra bizimkiler çomak sokunca sonucu ne olacak merak etmiyor değilim.

Bu arada Bihei'nin aldığı bilezik o ölen kadına ait, gördüğünde Kyoukai ne tepki verecek acaba.

One piece'n geç çevrilmiş bir kaç sayısı dışında bu güne dek hiçbir mangayı ingilizce okumadım sevmiyorum ( kaç manga okudum ki zaten toplasan 2. Mangam yapıyor. One piece ve kingdom).

Çeviri gurupları ve çevirmenler sağolsun kingdomun tamamını ingilizce okudum ve toplam 2 günümü aldı. Şuan 486. Sayıyı dört gözlen bekliyorum.

One piece'n geç çevrilmiş bir kaç sayısı dışında bu güne dek hiçbir mangayı ingilizce okumadım sevmiyorum ( kaç manga okudum ki zaten toplasan 2. Mangam yapıyor. One piece ve kingdom).

Çeviri gurupları ve çevirmenler sağolsun kingdomun tamamını ingilizce okudum ve toplam 2 günümü aldı. Şuan 486. Sayıyı dört gözlen bekliyorum.
Ne zaman çıkacak 486 bir bilginiz var mı?

Ne zaman çıkacak 486 bir bilginiz var mı?
Cumartesi akşama doğru spoiler çıkar, pazar akşamı yada pazartesi raw çıkar. Ondan sonraki günlerde çeviri grubunun orijinal rawı elde etmesi ile bölüm çevriliyor. Bu bazen kadar Cuma-Cumartesiye kadar gecikebiliyordu. Son 1 buçuk 2 yıldır böyleydi.

Ancak sevindirici bir durum var, son iki haftadır cumartesi spoiler çıkıyor, pazar akşamına kadar da bölüm çıkmış oluyor. Bunun nedeni de 2 yada 3 çeviri grubu birleşti. Kaynak bulma durumu hızlandı, bu sayede de bölüm hızlı çıkıyor. Umarım bundan sonra da böyle devam ederler.

Not: Yüksek ihtimal tatil nedeniyle 486. bölüm haftaya cumartesi çıkacak.

Cumartesi akşama doğru spoiler çıkar, pazar akşamı yada pazartesi raw çıkar. Ondan sonraki günlerde çeviri grubunun orijinal rawı elde etmesi ile bölüm çevriliyor. Bu bazen kadar Cuma-Cumartesiye kadar gecikebiliyordu. Son 1 buçuk 2 yıldır böyleydi.

Ancak sevindirici bir durum var, son iki haftadır cumartesi spoiler çıkıyor, pazar akşamına kadar da bölüm çıkmış oluyor. Bunun nedeni de 2 yada 3 çeviri grubu birleşti. Kaynak bulma durumu hızlandı, bu sayede de bölüm hızlı çıkıyor. Umarım bundan sonra da böyle devam ederler.

Not: Yüksek ihtimal tatil nedeniyle 486. bölüm haftaya cumartesi çıkacak.
Teşekkürler. Gerçekten çok güzel bir seri ve aynı one piece gibi heyecanı yeni başlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık