Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Zehre Uzun Süre Dayanabilir?

Kimler Zehire uzun süre dayanabilir ?

• Big Mom ve Kaido

Kullanılan: 30 75.0%
  • Queen ve King

Kullanılan: 16 40.0%
  • Who's who

Kullanılan: 5 12.5%
  • Jack

Kullanılan: 10 25.0%
  • Sasaki

Kullanılan: 4 10.0%
  • 9 kızıl kından bazıları ( belirtiniz)

Kullanılan: 8 20.0%
  • Drake

Kullanılan: 5 12.5%
  • Luffy

Kullanılan: 26 65.0%
  • Law

• Suit Sanji

Kullanılan: 11 27.5%
  • Zoro

Kullanılan: 13 32.5%
  • Kid

Kullanılan: 7 17.5%
  • Killer

Kullanılan: 4 10.0%
  • Jinbei

• Perospero

Kullanılan: 6 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
Jack'in dayanıklılığında über bir şey yok.5 gün boyunca İnu ve Neko'ya karşı dövüşmesi bile gayet normal.Çaylak Ace bile Jinbei gibi bir adamla 5 gün kapışıyor.Jack'in abisi Queen bile Luffy'den dayanıklı değil zaten.
Zunishadan o hortumu yiyip denizaltında kalıp Luffy gibi 0 etkiyle yeniden ortaya çıkması? Ayrıca o 5 günlük savaşta Ace Jinbei neredeyse bayılırken Jack hala aklı başındaydı.

Zunishadan o hortumu yiyip denizaltında kalıp Luffy gibi 0 etkiyle yeniden ortaya çıkması? Ayrıca o 5 günlük savaşta Ace Jinbei neredeyse bayılırken Jack hala aklı başındaydı.
Jack'in avantajı fiziksel gücü,staminasıyken,Ace'in koskoca ateş logiası var yahu.Ona rağmen 5 gün dövüşmüş diyorum çaylak halinde bile.Luffy Linlin'in atağını tanklarken,Jack'in abi deyip tırstığı Queen iki seksen yerde yatıyordu bu arada.Jack balık adam zaten,denizde ölmemesi pek bir şey ifade etmez.Luffy dayanıklılık olarak tüm komutanları katlar.

Dayanıklı olmakla, zehir direncinin yüksek olmasını karıştırmamak gerek. Jack belki de Luffy'den daha tank bir karakterdir, ama Luffy'nin zehir direnci daha yüksektir. Ki bu isimler arasında bildiklerimiz kadarıyla öne çıkan isim o. Bide Law gibi yetenekleri sayesinde durabilecek isimler var, fakat Law'ın meyvesi çok enerji harcayacağı için erken de düşebilir. Big Mom ruhundan verip, Homies yapabileceği için en uzun süre o durabilir. Kaido bir canavar olsa da belirsiz bence. Yinede en çok dayanan isimlerden birisi olur.

Diğerleri ise bir süre dayanır.

Perospero etrafını kapatan bir küre yapsa meyve gücü ile acaba dayanabilir mi? Direk aklıma bu geldi

Law dedim. Adam cerrah, vücudundaki zehirle oyuncak gibi oynar.
Jimbei dedim. Balık adam olmasından kelli baba bu konuda avantajlı gibi geldi.
9 kızılkından biri :of: dedim çünkü seçeneklerde Kawamatsu yoktu. 13 yıl zehirli balıkla beslenip performansından neredeyse hiçbir şey kaybetmeyen Kawamatsu!
O kadar isim varken listeye alınmayan Kawamatsu!

Luffy bence listede olmamalı çünkü adam zaten İvankov'un elinden geçti.
Diğer seçenekler için bir fikrim olmadığından oy vermedim. Linlin ve Kaido da dayanıklıdır diye düşünüyorum ama Linlin tek kafa darbesiyle uykuya daldığından Oda'nın Yonkouları handikap olsun diye bu konuda bir zayıflık verme niyetinde olduğuna dair endişelerim var. :artiz:

Law dedim. Adam cerrah, vücudundaki zehirle oyuncak gibi oynar.
Jimbei dedim. Balık adam olmasından kelli baba bu konuda avantajlı gibi geldi.
9 kızılkından biri :of: dedim çünkü seçeneklerde Kawamatsu yoktu. 13 yıl zehirli balıkla beslenip performansından neredeyse hiçbir şey kaybetmeyen Kawamatsu!
O kadar isim varken listeye alınmayan Kawamatsu!

Luffy bence listede olmamalı çünkü adam zaten İvankov'un elinden geçti.
Diğer seçenekler için bir fikrim olmadığından oy vermedim. Linlin ve Kaido da dayanıklıdır diye düşünüyorum ama Linlin tek kafa darbesiyle uykuya daldığından Oda'nın Yonkouları handikap olsun diye bu konuda bir zayıflık verme niyetinde olduğuna dair endişelerim var. :artiz:
Law vücudundan zehri çıkarsa bile devamlı zehir soluyacak illaki yorulacak .Bi room yapsa içeri zehir giremese bi ihtimal .
Ben sadece Kaido ve tayfasının dinozor formlarıyla uzun süre zehirde kalabileceklerini düşünüyorum Big Mom da kalabilir.

Silinmiş Üye

İmparatorlar-All Star üyeleri-Luffy ve Sanji-Kawamatsu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık