Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kimler Zehre Uzun Süre Dayanabilir?

Kimler Zehire uzun süre dayanabilir ?

• Big Mom ve Kaido

Kullanılan: 30 75.0%
  • Queen ve King

Kullanılan: 16 40.0%
  • Who's who

Kullanılan: 5 12.5%
  • Jack

Kullanılan: 10 25.0%
  • Sasaki

Kullanılan: 4 10.0%
  • 9 kızıl kından bazıları ( belirtiniz)

Kullanılan: 8 20.0%
  • Drake

Kullanılan: 5 12.5%
  • Luffy

Kullanılan: 26 65.0%
  • Law

• Suit Sanji

Kullanılan: 11 27.5%
  • Zoro

Kullanılan: 13 32.5%
  • Kid

Kullanılan: 7 17.5%
  • Killer

Kullanılan: 4 10.0%
  • Jinbei

• Perospero

Kullanılan: 6 15.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
Reiju olmasa ölüyordu her zehir aynı değil farklı bağışıkĺıklar kazanılması gerekiyor.Luffy dayanıklı ama ölmemek için dayanır belki bayılabilir .Sorum kim uyanık kalır aslında.
Ama o zehirin tüm okyanustaki en tehlikeli zehir olduğu söylendi. Yani Luffy'i o duruma sokuyorsa hepsini sokar. Hatta daha beterine. En uzun dayanacaklar az çok belli. Yonkou ile Luffy bir kaç kişi daha.

Luffy dayanamaz,azıcık bi dayanır belki max 1 saat o kadar.Reiju olmasa Allahına kavuşuyordu.Abartmaya lüzum yok.En uzun süre Kaido ve Jack dayanır bence.Sonra King ve Queen.
Nasıl okuyonuz seriyi anlamıyorum. Luffy Magellan'dan beri zehirlere karşı oldukça dayanıklı bir hale geldi. Kaido neyse de Jack'ten bahsediyon bir de.:D

Bak burda Reiju ne diyor. Luffy şişene kadar o zehirli balıktan yiyor. Ama zehir temasla bile bir devi öldürecek kadar güçlü.

Nasıl okuyonuz seriyi anlamıyorum. Luffy Magellan'dan beri zehirlere karşı oldukça dayanıklı bir hale geldi. Kaido neyse de Jack'ten bahsediyon bir de.:D

Bak burda Reiju ne diyor. Luffy şişene kadar o zehirli balıktan yiyor. Ama zehir temasla bile bir devi öldürecek kadar güçlü.
Konu çok farklı yere gidiyor buradaki dayanıklılık bilincini yitirmemesi .Zaten Zou'da kimse ölmüyor zehirden Luffy dayanıklı doğru fakat bilincini yitirmesine engel değil.

Konu çok farklı yere gidiyor buradaki dayanıklılık bilincini yitirmemesi .Zaten Zou'da kimse ölmüyor zehirden Luffy dayanıklı doğru fakat bilincini yitirmesine engel değil.
İyi de zehirin çok tehlikeli bir zehir olduğunu anlatıyorum Luffy'e bunu yapan zehir bir çoğunu öldürür.

Luffy Magellan'ın zehrini yiyip uzun süre bilincini yitirmemiş biri.

Doğru.

Bence zehrin dozuyla alakalı bağışıklık meselesi.Magellan'dan ne kadar zehir yediyse bir o kadarına artık bağışıklık kazanmıştır ama daha fazlasına değil.Balıktaki zehir çok fazlaydı dev falan örnek vermiş işte o yüzden.Balık ondan ölümcül oldu hatta Luffy dışında birisi çoktan ölürdü dayanamazdı bile o kadar.Luffy de kurtarılmasa gidiciydi bence.

Konuya gelince tıpkı balık gibi gazda ne kadar yoğun zehir var bilmiyoruz onu.Sezar'ın gazı gibiyse Luffy'e birşey olmaz en son kulaklarından püskürtüyordu. :D

Yonkoular Queen ve King dayanır diye düşünüyorum. Law bir doktor eğer bu süreç içinde zehire karşı bişey yapılabilecekse Law yeteneğiyle numaralar yapabilir. Queen'de biyolojik silah ustası belki panzehir üretebilir.Öylece hiçbirşey yapmayıp beklenilicekse yonkoular ile Queen ve King ayakta kalır.

Jack'in dayanıklılığını hafife alıyorsun bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık