Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kimler Ifrit Jambe'ye Dayanamaz?

Ifrit Jambe Kimlere Fazla Gelir?

• Kullanılan toplam oy
    81
Evet 2v1 sonucu.King'i Marco+Jozu karşısında hayal et ve ona göre yorumla.
2v1 bir yere kadar sadece. Sonra King ile uğraşıyor Marco. Animede de bu şekilde yansıtmışlar zaten. Marco'dan yediği saldırıdan ciddi bir hasar almadı King. Ateşi açıkken bu adama sağlam hasar bırakabilecek kişi sayısı sayılıdır.

dayanıklılıktan kasıt saldırı yedim ölmedim mi yoksa saldırı yedim hissetmedim mi ? Queen gibi savunması yüksek birini teklemişse o saldırı o saldırıdan hasar almayacak insan yoktur

Jozu bu King'i yer. Marco böyle yapıyorsa ''WB tayfasında saldırı gücü en yüksek kişi'' denilen Jozu ne yapar siz düşünün...
Kesin yer. Sağ kol olan King ile Jozu'yu kıyaslayacak kadar mı düştün? Croco'ya pay çıkarmak için WB tayfasında saldırı gücü en yüksek kişi lafını da papağan gibi tekrarlıyorsun maşallah. :D

2v1 bir yere kadar sadece. Sonra King ile uğraşıyor Marco. Animede de bu şekilde yansıtmışlar zaten. Marco'dan yediği saldırıdan ciddi bir hasar almadı King. Ateşi açıkken bu adama sağlam hasar bırakabilecek kişi sayısı sayılıdır.
2v1 bir yere kadar değil.
Marco'nun ateşi de limitli.O 2v1de de yormuşlar işte adamı.Sonra sadece King uğraşıyor olayı da kolpa bu arada.Sanji'ye bile 2 kişi dalmışlar.Sanji'nin kendisi 2 kişiye karşı dövüşmek zor diyordu.
King'in ateşi açıkken savunması sağlam zaten de ifriti tınlamaz diye bir durum yok.

Kesin yer. Sağ kol olan King ile Jozu'yu kıyaslayacak kadar mı düştün? Croco'ya pay çıkarmak için WB tayfasında saldırı gücü en yüksek kişi lafını da papağan gibi tekrarlıyorsun maşallah. :D
Jozu'nun saldırı gücü Oda onaylı bir şekilde tayfadaki WB'den sonra en fazla olan isim.Burda Croco'ya pay çıkarma durumu yok.Olan bu.

Crocodile'a niye pay çıkarayım ki. Onun durumunu ID'den buyana gördük zaten...

Onun dışında olan bir şeyi söyledim diye niye alınıyorsun? Olan ergümanı söylüyoruz ve görüyorum ki sana batıyor bu ergüman işine gelmeyince... :D

Marco 2v1 de King ve Queen'e neler yaptı gördük. Benzer noktada saldırı gücü daha çok olan Jozu daha iyi savaşır + olarak adam elmas meyvesine sahip. Sen yine de öv King'i...

2v1 bir yere kadar değil.
Marco'nun ateşi de limitli.O 2v1de de yormuşlar işte adamı.Sonra sadece King uğraşıyor olayı da kolpa bu arada.Sanji'ye bile 2 kişi dalmışlar.Sanji'nin kendisi 2 kişiye karşı dövüşmek zor diyordu.
King'in ateşi açıkken savunması sağlam zaten de ifriti tınlamaz diye bir durum yok.
Sanji direk dayak yemiş orada :hhh: Animede de öyle gösterirler.

Marco ve Jozu güçlerinin %5’i ile dalacaksa neden olmasın?
Ondan dolayı King savunma modunda kalıyordu,Queen de tam zoan+silahlarını kullanıyordu değil mi ? Güçlerinin %5inden kastın 2v1de bile temkini elden bırakmayan King ve hibritinden çok da uzak olmayan bir tam zoan Queen ise iyi okumuşsun bu Wano'yu sen.Devam böyle.

Ondan dolayı King savunma modunda kalıyordu,Queen de tam zoan+silahlarını kullanıyordu değil mi ? Güçlerinin %5inden kastın 2v1de bile temkini elden bırakmayan King ve hibritinden çok da uzak olmayan bir tam zoan Queen ise iyi okumuşsun bu Wano'yu sen.Devam böyle.
Yav he he. Kata çok donanımlı demeye devam et xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık