Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Kimler Ifrit Jambe'ye Dayanamaz?

Ifrit Jambe Kimlere Fazla Gelir?

• Kullanılan toplam oy
    81
Mavi alev olayı mit ya :D Adamlar belki keyfine mavi renk verdiler karakterlere ne renk verecekleri hiç belli olmuyor alakasız şeyler çıkıyor.Sanji bacağım şu kadar sıcak normal alevden kat kat sıcak falan demediği sürece bilemeyiz onu.Sıcaklıktan mı mavi süs mavisi mi falan.
Sanji öncesinden çok daha sıcak olduğunu söyledi. Kapakta da mavi çizildiğine göre bu tartışmaya açık bir konu değil.

33k alevle herkesin içinden geçmesi gerekir normalde, en yüksek hasar gücü Sanji'de olur. Kendisi bacağında oluşturuyor ve hem kendisi hem de pantalonu yanmıyor buna göre Sanji'nin pantolonu serinin en dayanıklısı.

Karakterleri yok etmemek için Sanji'nin tekmesinin gücü kısılmış. 33.000 dereceye dayanacak deri, kemik, taş yok yani. Normalde tekmeyi attığında içinden geçirmesi gerekiyor, delik falan açılmalı ama gücünü kısmış sanırım.

İfrit haliyle Zoro'nun kılıçlarına tekme atsa kılıçları erir gibi.
Gerçekte o obez Queene liposuction yapardı o tekme ama neyse, zaten Oda One piecei gerçek hayat standartları ile yapsa Sanjinin tekmeleri ortalığı kan ve organ yığınına çevirirdi tabi bide cayır cayır yakıp eritirdi. :D

Son düzenleme:
Sanji öncesinden çok daha sıcak olduğunu söyledi. Kapakta da mavi çizildiğine göre bu tartışmaya açık bir konu değil.
Bu Sanjinin alevi Kaidonun taş eriten alevinden üstündür benim gözümde, bide Sanjinin Kaidonun meyveyi yediğini düşünün adam adamantiumu bide buhar eder. :D

Evde yemek pişirirken mavi alev kullanıyoruz magmadan daha sıcak anlamına gelmiyor.

Şakası bir yana ben bu mavi alevin magma kadar sıcak ve tehlikeli olduğunu düşünmüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık