Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kılıç Ustalarında Haki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elit derken baya baya yeni dünya standartlarını aşmış yani AŞMIŞ bir adam olabileceğinden söz ediyorum:)
anladım bende sadece bu kılıçlara sahip olması bile onu özel yapar diyorum. Sonuçta mr. 1 kendisine dokunabilen kılıç ustası olmadığını söyledi fakat daha yıllar önce en güçsüz okyanus'ta küçük bir köy'de adamın biri bu eğitimi marimo'ya vermişti bile...

anladım bende sadece bu kılıçlara sahip olması bile onu özel yapar diyorum. Sonuçta mr. 1 kendisine dokunabilen kılıç ustası olmadığını söyledi fakat daha yıllar önce en güçsüz okyanus'ta küçük bir köy'de adamın biri bu eğitimi marimo'ya vermişti bile...
Marimo işler zora girmeden beynini az biraz kullanabilse o hoca'dan daha neler neler kapardı :D

zaten o adam büyük ihtimalle ya devrim ordusu saflarında yada onların faaliyetlerini destekliyor bos biri olmadıgı kesin ;)

zoro nun ilk hocasının üst seviye biri olduğunu bende düşünüyorum hatta şöyle bir teori atıyorum....
fikirlerinizi görelim bakalım...

Kılıç Ustalarında hiç Haki olurmu !

Silver Rayleigh - Akagami no Shankusu - Flower Sword Vista Onun dışında Zoro'da Shakki olduğu söyndi [ hakide çıkabilir ne olduğu ? ] tamam kullanmıyorlar genelde ama Haki güçlü savaşcıların hepsinde var ama kullanma ? orası meçhul !

Bu arada zoronun hocası felan ne ayak :D o adamı birdaha görüceğimizi sanmıyorum :)

zoro nun ilk hocasının üst seviye biri olduğunu bende düşünüyorum hatta şöyle bir teori atıyorum....
fikirlerinizi görelim bakalım...
O fotolar aynı dönemlere ait arada 1-2 yıl kadar fark var belki kardeş olabilirler ama aynı kişi olmaları imkansız suratları çok az benziyor ve vücut yapıları çok farklı.

Roronoa Zoro

daha öncede yazmıştım zoro'nun hocası kuina'nın babası kesinlikle devrimcilerle ilgisi var hem öyle bi kılıca sahip hemde dragon'lara gıda yardımı yapıyor

daha öncede yazmıştım zoro'nun hocası kuina'nın babası kesinlikle devrimcilerle ilgisi var hem öyle bi kılıca sahip hemde dragon'lara gıda yardımı yapıyor
konu sapmıştır hayırlı olsun :D
geri döndürmek adına şu cümlemi tekrar paylaşmak istiyorum
kılıç ustaları iyi kılıç kullanıcılarıdır ama kılıcı iyi kullanman kılıç ustası olduğunu göstermez çünkü teknik yoktur ayrıca teknik olmaması yonkou olmanada engel değil.
zaten kılıç ustası dediğimiz bir adamdan şunuda duyduk
zoro: 3 kılıç kullanmakla 3 kılıç teknikleri birbirinden farklı şeylerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık