Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kid & Law vs Amiraller

Kid ve Law hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    64
Belki de en rahat 2v1 atacak karakter kendisi iken yeni amiral ve dandik Shanks filminin azizliğine uğradı diye Aramaki küçümseniyor.
Adamın rakibinin iliğini sömürme yeteneği var. Tamamen beklenti benimkisi ama böyle rakibini emme yeteneği kendi gücünü yenileme ile birlikte paket olarak gelen bir yetenek oyunlarda falan. Sonuçta rakibinden emdiği gücün bir yere gitmesi lazım. Şimdilik sadece yaşlı Garp diyorum ama Borsalino'nun performansına göre değişebilir bu durum.
aga zaten shanks garling'in oğlu. aramaki babası kızmasın diye geri çekildi. shanks'ın torpili bir başka

Muhatabı doğruydu. Genel itibariyle kendi tayfasını da düşünerek en hızlı şekilde Radio Knife çekseydi ya da ruhlarını değiştirseydi bu iş bitmişti. @Alpamis oku sen de. :D Ama işte Karasakalı, Oda Luffy'e hazırladığı için Karasakala galibiyet lazımdı.

Bu bile okuyucuyu kesmiyor. Şuan ki halinde dahi gördüklerimizde Karasakalı, Luffy'e yetersiz buluyorlar. Ama şunlar bir karşılaşsın var ya Law, nasıl bir canavara karşı sağlam mücadele verip yormuş o zaman bir kez daha anlaşılıp değerlenecek.
Seni bu kadar gaza getireceğimi bilseydim daha önceden yazardım. :D Law karasakala birşey yapamazdı kazanacak olsa Oda zaten kazandırırdı dengi rakip değil.Tayfasına o dediklerini yapsaydı da kaybederdi.En fazla Hancock gibi pazarlık yapıp sal beni derdi.Ama ölümüne dövüşte işe yaramaz.Yapacak birşey olmadığında karasakalın tayfasını gözden çıkardığını gördük bu taktikler sökmez yani karasakal her türlü dövecekti.

Seni bu kadar gaza getireceğimi bilseydim daha önceden yazardım. :D Law karasakala birşey yapamazdı kazanacak olsa Oda zaten kazandırırdı dengi rakip değil.Tayfasına o dediklerini yapsaydı da kaybederdi.En fazla Hancock gibi pazarlık yapıp sal beni derdi.Ama ölümüne dövüşte işe yaramaz.Yapacak birşey olmadığında karasakalın tayfasını gözden çıkardığını gördük bu taktikler sökmez yani karasakal her türlü dövecekti.
Tayfasını gözden çıkaracak bir isim olsaydı Karasakal bunu Hancock'ta yapardı. Sırf Hancock beni öldürürsen tayfan da ölür dediği için meyveyi alamadı kadından. :ddd.d

Law'da tayfasına oynasaydı oradan uzaklaşmaları için bir yol açabilirdi kendine. Ama imparator savaşından çıktıktan sonra fazla güvendi. Ona rağmen iyi iş çıkardı yine. Oda, Karasakalı Luffy'den başkasının yenmesine izin vermez. Baştan beri Luffy için tasarlanmış bir rakip. Bugün Roger çıksın yine Karasakal yener.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık