Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Evet. O serinin eksikliği denilebilir.
Ben önceki kullanıcılar için demedim bu arada. O noktada bir yanlış anlaşılma olabilir. Lanetli kılıç kullanmış kişiler vardır tabi ama şu an elinde lanetli kılıç olan bir tek Zoro'yu biliyoruz anlamında dedim. Hitetsu kullanmıyordu bile o kılıcı. Lanetli kılıç Hitetsu'nun öne çıktığı konu. Zoro da kullanıyor. E onu bekliyor olması gayet mantıklı.

Ben önceki kullanıcılar için demedim bu arada. O noktada bir yanlış anlaşılma olabilir. Lanetli kılıç kullanmış kişiler vardır tabi ama şu an elinde lanetli kılıç olan bir tek Zoro'yu biliyoruz anlamında dedim. Hitetsu kullanmıyordu bile o kılıcı. Lanetli kılıç Hitetsu'nun öne çıktığı konu. Zoro da kullanıyor. E onu bekliyor olması gayet mantıklı.
Ben de öyle anladım.

Muhtemelen yapacağı kılıç çok uzun zamandan beri belli bence. Artık yepyeni bir şey mi yapar yoksa Shodai mi ortaya çıkar, bekleyip göreceğiz.
Bence Shodai'ye denk bir şey çıkacak. Hitetsu, ateş demir anlamına geliyordu sanırım. Zoro da ateş kılıcı istiyordu. Ortaya ateş kılıcı çıkabilir yani. Keltoş'un elindeki de Shodai ise iki tane 1. sınıf kılıcın kapışmasında kılıç ustalığı ve hakisi iyi olan kazanacak. Güzel olurdu :cool:

Bence Shodai'ye denk bir şey çıkacak. Hitetsu, ateş demir anlamına geliyordu sanırım. Zoro da ateş kılıcı istiyordu. Ortaya ateş kılıcı çıkabilir yani. Keltoş'un elindeki de Shodai ise iki tane 1. sınıf kılıcın kapışmasında kılıç ustalığı ve hakisi iyi olan kazanacak. Güzel olurdu :cool:
Zoro, ateş çıkaran falan bir kılıç mı istiyordu yoksa ateşi kesmek mi istiyordu? Onu hatırlayamadım.

Ateş ve demir anlamı direkt olarak demircilikle alakalı gibi aslında. Tabi Little Garden'dan beri böyle bir talebi var Zoro'nun :D

Ateş ve demir anlamı direkt olarak demircilikle alakalı gibi aslında. Tabi Little Garden'dan beri böyle bir talebi var Zoro'nun :D
Aynen baya öncelere dayanıyor o kılıç mevzusu. Zaten Zoro'da hop dedim şıp sevdim, gökten indim bal kovanı yedim olayı yok. Her şeyin bir altyapısı var :a: Ateş ve demir olayı hem demircilik hem de yapılacak kılıçla ilgili olursa bir taşla iki kuş vurmuş olur Oda. Severim böyle oyunları. Bakalım ne çıkacak o işten :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık