Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Adası

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

• Kullanılan toplam oy
    60
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o zaman kaido Steroid kullanıyor diyebilirmiyiz ;)
luffy ile dovüşünde yan etkilerini görecez, kendini o kadar şişirip şişirip güçlü görünümü veriyor :D

şaka bir yana animede çok büyük gözüküyor mangaya göre. :(
Manga'da da baya büyük duruyor. Bu adam WB'den büyük müdür acaba? Big Mom ? Bu Cracker kaç m? :D

Eline sağlık güzel inceleme olmuş,büyük ihtimal böle bir zoan çıkacak .Okami oyununu ps2 de oynamıştım senaryoyu kendiniz fırça ile çiziyorsunuz ve oyun ona göre ilerliyordu oynamayan varsa mutalak oynasın , şiddetle tavsiye ederim :good:

Bir iki farklı kaynakta gördüğüm teorilerin güzel bir derlemesi olmuş. Shin Onigashima'yı oynamak isterdim ama İngilizce versiyonu yok. :/

Eline sağlık.Kaidonun sopasıyla sıradan vuruşu g4 yumruğu gibidir.Harbi nasıl yenecek bunu luffy merak konusu.Bence Enel gibi biraz dayak yiyip amacını değiştirip çekip gidecek.Tam yenilmez.Artık Mars'a mı yerleşir orayı bilemiyorum tabii. :D

Eline sağlık. Tutabilir ama Oni'dense ejderhayı tercih ederim. Ejderha meyvesi yemiş bir Oni de olabilir. Hatta öyle olsun herkesin gönlü olsun :)

Bu arada gösterilene göre Kaido'nun boyu 20 metre falan olmalı. Animatörler bunu Kaido'yu heybetli göstermek için yaptılarsa bile bu adam Wb'den daha iri olmalı her şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık