Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Adası

Tutar mı ? Tutmaz mı ?

• Kullanılan toplam oy
    60
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ellerine sağlık. Buna benzer bir şey çıkacaktır. Momotaro masalındaki hayvanlar cuk oturmuşta, Aokiji artık amiral olmadığına göre kuşu Marco olarak mı yorumluyoruz? Şu işbirliğinde Sakazuki'yi de oturtamıyorum. Köpek için Inu'da olabilir. Kizaru, Wano'da Fuji ve Smoker'da olduğu gibi aydınlanma yaşayıp bizimkilere destek mi olacak aceba? :gamyon:

Ellerine sağlık. Buna benzer bir şey çıkacaktır. Momotaro masalındaki hayvanlar cuk oturmuşta, Aokiji artık amiral olmadığına göre kuşu Marco olarak mı yorumluyoruz? Şu işbirliğinde Sakazuki'yi de oturtamıyorum. Köpek için Inu'da olabilir. Kizaru, Wano'da Fuji ve Smoker'da olduğu gibi aydınlanma yaşayıp bizimkilere destek mi olacak aceba? :gamyon:
Maymun Luffy olur büyük ihtimalle.

Momotaro'da Momotaro ve arkadaşları özel bir yemek yiyordu ve acayip güçleniyorlardı. Acaba Kaido Arkında Sanji bizimkilere özel bir yemek yapabilir mi? Değişik tarifler aldı Ivankov'dan.

Ek bir bilgi daha okudum, ekliyim hemen :fool:

Oni japon mitolojisinde bir tür şeytandır. Bir elinde Kanabo dediğimiz büyük bir sopa taşır. İnsanlarla konuşurlar ve genelde bir tartışma çıkarsa rakiplerini öldürürler. Çoğu japon köyü belirli günlerde şarkılar ve maniler söyleyerek dua eder ve Oniler'in gelmesini engellerler. Aslında şeytan denmesinin sebebi kendilerini hızlıca iyileştirebilmeleridir. Kalpleri delinmedikçe ölmezler. Bazı kaynaklarda yaratık şeklinde gösterilirken bazılarında insan şeklindedirler. Fakat genelde çirkin gösterilirler. Shapeshifter olabilirler büyük ihtimalle.

Köpek İnu
Maymun Luffy
Sülün Marco
Aceba Kaido'ya bu üçü mü dalacak. Valla Momo'yu hiçbir yere koyamadım. Köşede durur tezahürat eder herhalde. Sanji yemek yapar + dolunay olur Inu çok güçlenir. Yine de bu Kaido'yu nasıl yenecekler tahmin edemiyorum.

Köpek İnu
Maymun Luffy
Sülün Marco
Aceba Kaido'ya bu üçü mü dalacak. Valla Momo'yu hiçbir yere koyamadım. Köşede durur tezahürat eder herhalde. Sanji yemek yapar + dolunay olur Inu çok güçlenir. Yine de bu Kaido'yu nasıl yenecekler tahmin edemiyorum.
Asıl hikayede Momo yeniyor. Çocuk birden büyüyecek bence, mistik bir olaya bağlar gene olmayacak şey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık