Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Elbette kimse Wb'ye rahatça vuramaz ama bu adam dokunulmaz da değil. Yediği darbelerin sayısını unuttum o savaşta. Bir de günlerce sürer demişsin. Ne kadar sürer bilmiyorum ama günlerce sürmesi Wb için handikap aslında. Öyle 10 gün tam güçte savaşacak kadar kondisyonu var mı onu da bilmiyoruz. Hastalığının kendi kendine nüksetmeyeceği de belirsiz ayrıca. Neyse yav beni konuşturma. Fanlık duygularım kabarmak üzere yoksa. :(
İyi de dövüşün 10 gün süreceği bile belli deģil.Aokiji ve Akainu gibi bir dövüş olacağını ben sanmıyorum.Bu ikili arasında hem meyve gücü hem görüş olarak aşırı bir antilik var ve güçleri de birbirine inanılmaz yakın ki ada bile tam ortadan ikiye ayrılmış.

İşın Wb,Kaido kısmında ise ben böyle bir denklik canlandıramıyorum kafamda.Fiziksel olarak Wbnin daha iyi olduğunu düşünüyorum ben.Saldırı gücü olarak ise Wbde en güçlü paramecia var.Dikkat et en iyi değil en güçlü.Yani saldırı ve güç bazında en iyi meyveye sahip bu adam.Bunun üzerine o fiziksel gücü de katınca Wbnin herhangi birisi tarafından yenileceğine bile inanası gelmiyor adamin.Kaidoyu ise paso marizlemişler.Adam dayak yiye yiye en sonunda atmayı öğrenip yonkou olmuş :/

O oy Wb ye gidecek başka yolu yok :D

İyi de dövüşün 10 gün süreceği bile belli deģil.Aokiji ve Akainu gibi bir dövüş olacağını ben sanmıyorum.Bu ikili arasında hem meyve gücü hem görüş olarak aşırı bir antilik var ve güçleri de birbirine inanılmaz yakın ki ada bile tam ortadan ikiye ayrılmış.

İşın Wb,Kaido kısmında ise ben böyle bir denklik canlandıramıyorum kafamda.Fiziksel olarak Wbnin daha iyi olduğunu düşünüyorum ben.Saldırı gücü olarak ise Wbde en güçlü paramecia var.Dikkat et en iyi değil en güçlü.Yani saldırı ve güç bazında en iyi meyveye sahip bu adam.Bunun üzerine o fiziksel gücü de katınca Wbnin herhangi birisi tarafından yenileceğine bile inanası gelmiyor adamin.Kaidoyu ise paso marizlemişler.Adam dayak yiye yiye en sonunda atmayı öğrenip yonkou olmuş :/

O oy Wb ye gidecek başka yolu yok :D
Bastım gitti zaten. Yanılacaksak da Wb yüzünden yanılalım. :a:Ama denkliği kafanda canlandırsan iyi olur. :/ Son derece denk bir dövüş olacağına eminim ben.

7 kere yenilmiştir kısmını unutmuşum aynı zamanda .Tahmin üzerinden tartıştığımızı zaten yazdım.WB öldüremeyebilir ama kazanabilir :)
Yenilebilir kaido, bu seçeneğe kabulüm, okey.

Yine de bu tarz konuları biraz fazla "fantazi" buluyorum. Çok farklı açılardan bakılabilir.

Ben de şu açılardan bakayım mesela,

1) Kaido ölümsüz olsa dahi WB en güçlü "insan", Kaido en güçlü "yaratık" olduğundan, insan da yeryüzündeki en üst level canlı olduğuna göre (insan aklı), Whitebeard bu vs.yi kazanan taraf olur.

2) WB Gura Gura no mi'yi Kaido üzerinde kullanır, Kaido'nun vücudu atomlarına ayrılır. Sonuç: WB WIN XD (neden olmasın)

WB hayatında hiç yenilmemiş mi? Kaido'nun korsan hayatı boyunca aldığı yenilgilerse onlar bence önemli değiller.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık