Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Anketten de anlaşılacağı gibi çok muallakta bir konu bu. Karar veremiyorum açıkçası. Wb hala en güçlü olsa da çok sağlam bir darbe yediğinde sağlık sorunları, güçten düşme gibi problemler yaşayacağı kesin. E Kaido bu ne de olsa boru değil. Elbette en sağlamından birkaç tane geçirecektir Wb'ye. Squardo'nun kılıcı bile onu o kadar etkilediyse Kaido da yapabilir aynısını... Ama ne olursa olsun bir türlü Kaido da diyemiyorum. MF savaşındaki Wb, benim için cidden efsaneydi. O dayanıklılık, o güç apayrı bir şeydi.

Sonuç olarak; karar veremiyorum açıkçası. Pas geçiyorum bu anketi.

@Raiden

Wb squardodan böyle bir şey beklemediği ve dikkati tamamen savaşta olduğu için aldı o hasarı bence.Herhangi birisinin o diri Wbye rahatça vurabileceğini hiç sanmıyorum ben.He vurur ama kaç gün geçer onu pek kestiremiyorum.

@Raiden

Wb squardodan böyle bir şey beklemediği ve dikkati tamamen savaşta olduğu için aldı o hasarı bence.Herhangi birisinin o diri Wbye rahatça vurabileceğini hiç sanmıyorum ben.He vurur ama kaç gün geçer onu pek kestiremiyorum.
Elbette kimse Wb'ye rahatça vuramaz ama bu adam dokunulmaz da değil. Yediği darbelerin sayısını unuttum o savaşta. Bir de günlerce sürer demişsin. Ne kadar sürer bilmiyorum ama günlerce sürmesi Wb için handikap aslında. Öyle 10 gün tam güçte savaşacak kadar kondisyonu var mı onu da bilmiyoruz. Hastalığının kendi kendine nüksetmeyeceği de belirsiz ayrıca. Neyse yav beni konuşturma. Fanlık duygularım kabarmak üzere yoksa. :(

"Even WB" olsun, "İhtiyar ölmeyi nasıl başardın" tarzı şeyler üzerinden değerlendirecek olursam muhtemelen WB derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık