Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Kaido'nun ünvanı insanları kapsıyor:
VIZ Media resmi çevirisi:
Karadaki, denizdeki, havadaki; Dünyada yaşan her canlı içinde... Bu korsanun en güçlü yaratık olduğu söylenir!!!
Every living thing(Yaşayan her canlı), insan canlı değilse veyahut yaşamıyorsa doğru bu insanları kapsamıyor.

Senin dediğin şekilde muhtemelen.Şu an Kaido serinin zirvesi Oda sürekli buna vurgu yapıyor.Sbslerde bile araya sokuşturuyor.Fakat bu vs için bu tamamen önemsiz.Kastettiğin beyazsakalda bu adamların içine dahildi ise bu mümkün değil.Beyazsakal mangakanın o saydığı herşey içerisine dahil değil.Çünkü adam o an yaşamıyor zaten.

Bu manga sayısını Oda özellikle Wb öldükten sonra çiziyor ve tanıtıyor.Bu tek başına bir kanıt olmaz elbette bir ihtimal diye düşünenler olabilir.

Beyazsakalın neden dahil olmayacağının kanıtı ise şu.Koca ananın ettiği laflar bunun kanıtı.

Kadın geçmiş zamandan bahsediyor.Yani Teach'in meydanda olmadığı eski 4 yonko döneminden.Ve o zamandan bahsederken even Wb diye bu adamı ayırıyor.Yani Kaido'nun bu adamın ötesinde olması imkansız.Yaşlı,hasta güçten düşmüş bile olsa.

Kaido beyazsakaldan sadece mf savaşında aldığı handikaplar verilirse güçlü olabilir.O handikaplar da ortada.Yüzlerce yara,boydan boya giren kılıç göğüste açılan koca bir delik gibi.Hastalık kısımlarını saymayalım zaten öncesine onlar da dahil olarak daha güçlüydü.

Son düzenleme:
Havayı karayı tamamda, WB için en güçlü korsanda denmiyor muydu?
Hatta en son Buçkin demişti .

Garp bile dedi denizlerin efendisi WB'dir diye.

Kaido da korsan olduğuna göre , babalık bir adım önde.

Bigmom zaten Beyazsakal'ı bile derken içlerindeki en güçlüsünün bu olduğunu ima etti.

Bigmom zaten Beyazsakal'ı bile derken içlerindeki en güçlüsünün bu olduğunu ima etti.
Ben yazdım önceki mesajımda.Mom bu durumu kesinleştirdi.Wb>Kaido
O açıklamaların hepsi doğru bile olsa öyle.Mom şimdiki zamandan değil geçmiş zamandan bahsederek bunu kanıtladı.

Kaido'nun tanıtımında da korsan ifadesi geçiyor yalnız. Sol altta.
@RocheFelix Biliyorum onu da Oda farklı bir yol denemiş diye düşünüyorum.

Kaidonun ünvan bize 2 yıl sonrası yani WB öldükten sonra verildi.

Bence bu boşalan koltuğa geçme işi. WB en güçlüleriydi öldü, şimdi en güçlüleri Kaido.
Ben de öyle düşünüyorum. İşte ünvanı insanları kapsamıyor deniyor. Üstüne basa basa havada, denizde ve karadaki en güçlü canlı denmesine rağmen. Benim sorunum insanı kapsamıyor diyenlerle :D Vsye gelirsek WB'nin hastalığı ilerlediği için uzun süreli savaşta hastalığı etkisini gösterecek diye düşünüyorum.

@RocheFelix Biliyorum onu da Oda farklı bir yol denemiş diye düşünüyorum.
Bakalım artık. Bunun dışında adam güçlü hatta çok güçlü fakat ölümsüz diyebileceğimiz kadar güçlü olduğunu sanmıyorum ben. Nedenlerine geleceksek yenilmiş ve esir alınmış. Şimdi bu durumda cevabın muhtemelen çaylakken yenilmiştir, özelliği yokken yenilmiştir tarzı olacaktır.

Fakat bunun da kontrası var sanırım. Diyor ki şişlemeye kalktılar mızraklar kırıldı. Buradan şu anlamı çıkarabilir bence, yakalanmış adam bir şekilde öldürmeye çalışmışlar ve başaramamışlar. Buradan şu sonuca varabilirim ben yakalandığında bile o ölememe durumu varmış yani. Biraz zorlama ama mantıksız değil benim açımdan.

Bunun dışında bu adamın smile ürettirdiğini biliyoruz. Hatırlarsan Zou'daki baskın sırasında gifterslardan birinin kolu bir hayvana dönüşüyordu. Kaido'da da buna benzer bir şey olabilir. Malum dövmesi falan düşündürüyor insana. Kısacası adamın gücü, kudreti var ama yenilmez, mutlak güç değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık