Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jozu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 84.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    111
Hem savunma hem de saldırı gücüyle çok sağlam bir karakter. Aokiji'yle eşleşmesi büyük talihsizlikti. Denizciler adam paylaşımını iyi yaptı :) Umarım Marco ile birlikte kendisini de dövüşürken görürüz tekrardan.
Teşekkürler Smoker.

Amiral seviyesinde görülüp, amiralden tek yiyen bir karakter. Şimdi buna itiraz edenler Beyazsakal Akainu'ya tek attı derler.

Seviyesi belli bir adamdı, yani doflamingo veya dof savaşındaki luffy seviyesinde bir adamdı en fazla.

Yalnız ters amiralle eşleşti. Kizaru ve Akainu'nun meyvesi işlemez bu adama.
Aokiji herkese ters gelebilecek bir adam, jozu özelinde bir şey değil bu. Hem o seviyelerde(amiral seviyesi diyelim) biri için daha mücadelenin başında dikkat kaybı, ters meyve gibi olaylar bahane olmamalı. Demek ki o seviyelerin adamı değilmiş diyebiliriz.

Eline sağlık. Aynen ilk sayfalarda eğlenceli yorumlar var :D Daha meyvesi logia mı paramecia mı belli değilken açmışın konuyu.

Bu arada ben Jozu'nun kaybettiği kolu yerine elmastan kol yapmadığını bilmiyordum. Öyle şeytan meyvesi olup da uzuvsuz uzuvsuz gezmek de neymiş bea Shanks misin sen..!

Kurgu uğruna kol fetişine maruz kalmış bir karakter. Aokiji'yle değil de başka bir amiralle karşılaşmış olsa zangır zangır titretecekti ortalığı. Ne tesadüftür ki en ters yetenekle ve babası yara alıp dikkati dağılmış iken aradan çıkartıldı. Eminim ki Jozu ortalarda olsaydı Akainu öyle ipini koparmışdana gibi gezemezdi (köpek mi demeliydim) :)

Yine kurgu gereği, Wb korsanlarından geriye sadece Marco'nun kaldığını, Zoro'nun dövüşü ve elmas muhabbetinin gerçekleşmesine zemin hazırlayacağı için tekrar karşımıza çıkacağını düşünmüyorum Jozu'nun. Gücünü tam manası ile görseydik iyiydi ancak Op söz konusu olduğunda bu bir çok karakter için imkansız oluyor maalesef :mincika:

Çok sağlam adamdır. Kendisini ilerde görmesek de yeteneğini başkalarında görmek güzel olacak. Merakla bekliyoruz.

Güncellenmiştir. Ayrıca benim kütüphanede açtığım ilk çeviri konusu Jozu'ya aittir. Mihawk'ın saldırısını durdurduktan hemen sonra açmıştım konuyu. İlk mesajlarda savaşı nasıl tartıştığımızı görebilirsiniz.
İlk yorumlarda bi nostaji havası sezdim :) Bi beklenti varmış Jozu ve Mihawk'ın güçleriyle ilgili daha fazla ayrıntı görmek adına ama E. Oda hiç bir şey göstermemiş..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık