Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jozu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 94 84.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    111
sen akainun magmasının derecesini belirli bir sıcaklığa kadar filan arttırdığını mı düşünüyon arkadaşım.magmanın belirli bir sıcaklığı vardır.artsa veya azalsa magma olmaz başka birşey deriz ona.
One Piece'ı kimya, fizik vs ile bağdaştırma hiçbir zaman. Öyle olsaydı Enel'in Amaru'sunun Luffy'i kül etmesi gerekirdi fakat olmadı. Magma bu seride her şeyi eritir.

One Piece'ı kimya, fizik vs ile bağdaştırma hiçbir zaman. Öyle olsaydı Enel'in Amaru'sunun Luffy'i kül etmesi gerekirdi fakat olmadı. Magma bu seride her şeyi eritir.
Bu da çok iddialı olmuş sanki, elması eritip eritemeyeceği muamma, kaldı ki daha diğer logialar da var, Kuma'nın patileri de değerlendirmeye alınabilir, Moria'nın gölgesi de var tabi, Brook'un ruhunu da unutmamak lazım..

Busoshoku+Elmas Jozuya Sakazukinin pek zarar verebileceğini düşünmüyorum.Jozu bence Borsalinoyu dahi alabilir.

Jozu sadece Akainun'un karşısına çıkıp ağzını yüzünü kırıp savaştan def etmesin diye Aokiji karşısında harcanmış bir karakterdir. Yoksa dünyanın en iyi savunması Elmas + Dev Fiziksel güç + Yılları Tecrübesi + B.Haki ile yok magma çakmak ateşi gibi kalır.

Onları engeleyen mi vardı.Wb ile Jozu yer değiştirselermiş.Wb Kuzan'la Jozu da Sakazuki ile dövüşselermiş.Maden jozu güçlüyse sakazuki'nin ağzını yüzünü patlatsaymış.
Senaryoyu yazan bizleriz zaten o anı düşünüyoruz sadece ileride ki gelişim sürecini düşünmüyoruz. Akainu o savaşta gitseydi denizciler yetim kalırdı.

@Venom olmayan beyni için ne diyeceksin :hhh:

@Karolla aptal olmasa orda kendisi için en dalınmayacak adama gidip ''bunu bana bırak baba'' demezdi :D
İnsanlarada şurdun burdan etkileniyorsunuz gibi dandik kelimeler kullanma attığın yorumların kalitesini düşürüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık