Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Şu an ki seviyesi Zoro'dan fazla değil.En fazla denktir.İlerleyen zamanda monster trionun gerisinde kalacaktır.

Tayfaya gelmesine üzüldüm.Yakışmıyor.Ayrıca bana nedense samimi bi karakter gibi gelmiyor.

Müttefik olarak kalması daha iyi. Tayfaya biraz heyecan katacak birisi gelsin. Bu abimiz emekli olmadan önce son bir vurgun yapayım tarzı tiplerden. Sen git BAA adasını koru.

Şu an ki seviyesi Zoro'dan fazla değil.En fazla denktir.İlerleyen zamanda monster trionun gerisinde kalacaktır.

Tayfaya gelmesine üzüldüm.Yakışmıyor.Ayrıca bana nedense samimi bi karakter gibi gelmiyor.
Niye monster trionun gerisinde kalacak ki?Yaşından dolayı diyorsan bence bu seride 70 yaşın altındaki herkes gelişebiliyor bunun örneği de Fujitora adam meyveyi yeni yemiş ama hem dressrosadaki en güçlü hem de yaşlı olmasına göre bence amiral olmadan önceki haliyle bence baya geliştirmiş. Yani Jinbei de gelişebilir hatta seri sonu en güçlü balık adam olacaktır.

Bana göre tayfanın 2. en büyük gücü olarak girdi. :)
Zoro ve onun tam gücünü görmedikten sonra bir şey diyemem ama Sanjiden kesinlikle güçlü biri.

Niye monster trionun gerisinde kalacak ki?Yaşından dolayı diyorsan bence bu seride 70 yaşın altındaki herkes gelişebiliyor bunun örneği de Fujitora adam meyveyi yeni yemiş ama hem dressrosadaki en güçlü hem de yaşlı olmasına göre bence amiral olmadan önceki haliyle bence baya geliştirmiş. Yani Jinbei de gelişebilir hatta seri sonu en güçlü balık adam olacaktır.
Fuji'nin meyveyi yeni yediği kesin değil.''Gücümü test ediyordum'' lafından illa meyveyi yeni yediği anlamı çıkmaz.Ayrıca Jinbei'nin en güçlü balık adam olması ya da olacak olması benim dediğimi çürütmüyor.Jinbei potansiyelinin sınırına yaklaşmış biridir.Aslında o yaştaki bi insan çoktan potansiyelinin sınırında olmalıdır da işte burda da mangaka faktörü devreye giriyor.Sırf tayfaya girdi diye 1-2 p-up gelebilir Jinbei'ye.Yine de Zoro ve Sanji gibi bir yeri olmayacak.Bu ikisine serinin başından beri önem verdi mangaka.O yüzden şimdi olmasa bile 1-2 arca Sanji'nin hemen arkasında yer alacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık