Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Jinbe

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    266
Tayfaya gelmesini istemem. Çünkü bizim tayfada sadece Robin biraz tanınan biriydi. Kalanların hepsi nereden geldiği belli olmayan, sıfırdan yükselmiş kişilerdi. Jinbe'yi ise herkes tanıyor. İkinci lig takımına yıldız futbolcu gelmiş gibi oluyor.

:( :(

Orada güzel iş başardı fakat sanji begenin kalesinden çıkıp bm ye saldırınca ve adaya luffy yi kurtarmaya gidince kendisinden bir girişim göremedik ne yazık ki. Böyle bir güce sahip bir karakter bu denli pasif kalmamalı bence. Hiçbirşey yapmadı demiyorum tabiki :) sadece onların yanında biraz sönük kaldı.

Orada güzel iş başardı fakat sanji begenin kalesinden çıkıp bm ye saldırınca ve adaya luffy yi kurtarmaya gidince kendisinden bir girişim göremedik ne yazık ki. Böyle bir güce sahip bir karakter bu denli pasif kalmamalı bence. Hiçbirşey yapmadı demiyorum tabiki :) sadece onların yanında biraz sönük kaldı.
Genele bakarsak yine baya güzel işler yaptı ya. Koca Ana'nın hastalığını durdurdu, Opera'yı tekledi ve bizimkileri kurtardı, Luffy mochiye yakalandı yine kurtardı, Koca Ana'dan korkmadı ve ruhunun çekilmesini engelledi, Prometheus'u suladı ve bana göre en iyisi tayfayı tsunamiden kurtardı. Dahası da vardır ama aklıma gelenler bunlar.

Sanji uçabildiği için kakao adasına gitmeye gerek görmemiştir. O sırada gemiyi kullanıyordu ve görevini yerine getiriyordu.

Genele bakarsak yine baya güzel işler yaptı ya. Koca Ana'nın hastalığını durdurdu, Opera'yı tekledi ve bizimkileri kurtardı, Luffy mochiye yakalandı yine kurtardı, Koca Ana'dan korkmadı ve ruhunun çekilmesini engelledi, Prometheus'u suladı ve bana göre en iyisi tayfayı tsunamiden kurtardı. Dahası da vardır ama aklıma gelenler bunlar.

Sanji uçabildiği için kakao adasına gitmeye gerek görmemiştir. O sırada gemiyi kullanıyordu ve görevini yerine getiriyordu.
Dostum ben jimbe birşey yapmadı demiyorum ki sadece sanjiden güçlü görülen bir karakterin ikisi yanında daha sönük kaldı diyorum. Yoksa jimbe gibi nami ve brook da çok fazla iş başardı :) .

Dostum ben jimbe birşey yapmadı demiyorum ki sadece sanjiden güçlü görülen bir karakterin ikisi yanında daha sönük kaldı diyorum. Yoksa jimbe gibi nami ve brook da çok fazla iş başardı :) .
Yok ben seni anladım. Sadece yaptıklarını söyleyerek bana göre sönük kalmadığını belirttim :) :good:

Fuji'nin meyveyi yeni yediği kesin değil.''Gücümü test ediyordum'' lafından illa meyveyi yeni yediği anlamı çıkmaz.Ayrıca Jinbei'nin en güçlü balık adam olması ya da olacak olması benim dediğimi çürütmüyor.Jinbei potansiyelinin sınırına yaklaşmış biridir.Aslında o yaştaki bi insan çoktan potansiyelinin sınırında olmalıdır da işte burda da mangaka faktörü devreye giriyor.Sırf tayfaya girdi diye 1-2 p-up gelebilir Jinbei'ye.Yine de Zoro ve Sanji gibi bir yeri olmayacak.Bu ikisine serinin başından beri önem verdi mangaka.O yüzden şimdi olmasa bile 1-2 arca Sanji'nin hemen arkasında yer alacaktır.
Zoroyu geçtim de Saniye ne önemi verdi 2 yıl sonra çöpten bir farkı yok benim gözümde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık