Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Bartholomew Kuma

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Luffy Ulti'yi bir an önce tekleyip geçmek için G4'e geçmişti. Cracker'in bir tane bisküvisine G4 harici çizik atamadı Luffy. (Bazı G2/G3 saldırıları Dof'tan kan alıyordu.) Dof'a kıyasla bir diğer artısı da ada turu yapmamış olması. Doflamingo çok ciddi hasar almıştı, Cracker hasar almamayı geçtim, hasar verdi üstüne.
Luffy'nin Ulti'yi g4te sinek gibi ezeceği zaten malum.Luffy'nin dövüşte g4 açma nedeni ise Ulti tam zoana geçip kendisini yakaladığındaki o durumdan kurtulmak için.G3 atağı zaten Page One'ın nerdeyse çenesini kırıyordu.Ulti Page One'dan güçlü de uçurum yok aralarında.Luffy'nin gamma öncesindeki Dof'a karşı tek başına pek bir şey yapabilmişliği yok g2,g3 ile.Law ile kombine atağı sonucunda Red Hawk falan vurup kan alıyordu.Zaten Savunma konusunda Cracker aşmış bir tip.Dof'un o ayarda bir savunması yok.Gamma sonrasında bile ara sıra vursa da Dof gene üstün Luffy'den.Ki uyanış açmıyor g4e kadar zaten Dof.

Queen Chopper ile oynuyordu, oradan bir şey çıkmaz. Olayı dayanıklılık olan adamdan kan almak çok da marifet de değil. Doflamingo aynı şekilde geyiğine dövüşse yine benzer şeyler olabilir.
Bu o kadar basit bir şey değil.Oyun oynuyor da yanında Peros var adamın.Ok manyağı yapmış Chopper'ı.Queen ile öyle savaşıyor.Gırgırına bile olsa tokatlamaları lazım 20 dk gibi kısa sayılmayan bir sürede.Queen,Jack öyle zarar almayan tipler değiller yani.Dof bunlara gayet zarar verir.Cracker'ın savunması Jack'ten,Queen'den daha iyi zaten.Marco ve Jozu sonrasında gelir çok büyük ihtimalle komutanlar arasında.

Hocam bilmiyor işte. Cracker'in G4'e yenileceğini düşünmüş, oysa teke tek olsa yenilmezdi. Bir yere kadar biliyordur gücünü, ama ölümüne dövüşmedikten sonra bilmek çok mümkün de değil. Ki antrenman olsun diye dövüşüp dövüşmediklerini de bilmiyoruz. Seride bunu yapan adam da yok zaten neredeyse.
Bilmemesi mümkün değil.Yıllardır yan yana olan adamlardan bahsediyoruz.Dediğim gibi her şeyini ortaya koyan bir Luffy de değil zaten o savaştaki.Nihai atağını bile kullanmıyor adam.

Ben culverin'i durduran bir saldırısını hatırlamıyorum. Saldırı Dof'un iplerini parçalayıp geçiyordu sanki. Adamın hiçbir saldırısı Kong Gun etmez bence, ama etse de bu Cracker'i yenmeye yetmez zaten. Bisküvi askerlere zarar vermekle iş bitmiyor ki.
Dof'un uyanışının g4 gibi bir zaman limiti yok ama.Uyanışla beraber geçebilir o askerleri.Her yönden de saldırabilir hatta.Dof Luffy'ye göre daha kompleks bir dövüşcüydü Wano öncesine kadar.
Bahsettiğim Culverin durduran saldırısı

Son düzenleme:
1-Luffy'nin Ulti'yi g4te sinek gibi ezeceği zaten malum.Luffy'nin dövüşte g4 açma nedeni ise Ulti tam zoana geçip kendisini yakaladığındaki o durumdan kurtulmak için.G3 atağı zaten Page One'ın nerdeyse çenesini kırıyordu.Ulti Page One'dan güçlü de uçurum yok aralarında.Luffy'nin gamma öncesindeki Dof'a karşı tek başına pek bir şey yapabilmişliği yok g2,g3 ile.Law ile kombine atağı sonucunda Red Hawk falan vurup kan alıyordu.Zaten Savunma konusunda Cracker aşmış bir tip.Dof'un o ayarda bir savunması yok.Gamma sonrasında bile ara sıra vursa da Dof gene üstün Luffy'den.Ki uyanış açmıyor g4e kadar zaten Dof.

2-Bu o kadar basit bir şey değil.Oyun oynuyor da yanında Peros var adamın.Ok manyağı yapmış Chopper'ı.Queen ile öyle savaşıyor.Gırgırına bile olsa tokatlamaları lazım 20 dk gibi kısa sayılmayan bir sürede.Queen,Jack öyle zarar almayna tipler değiller yani.Dof bunlara gayet zarar verir.Cracker'ın savunması Jack'ten,Queen'den daha iyi zaten.Marco ve Jozu sonrasında gelir çok büyük ihtimalle komutanlar arasında.

3-Bilmemesi mümkün değil.Yıllardır yan yana olan adamlardan bahsediyoruz.Dediğim gibi her şeyini ortaya koyan bir Luffy de değil zaten.Nihai atağı bile kullanmıyor adam.

4-Dof'un uyanışının g4 gibi bir zaman limiti yok ama.Uyanışla beraber geçebilir o askerleri.Her yönden de saldırabilir hatta.Dof Luffy'ye göre daha kompleks bir dövüşcüydü Wano öncesine kadar.
Bahsettiğim Culverin durduran saldırısı
1- Law olmadan da yine bir iki kere vurdu ve kan aldı. Luffy'nin Dof'a karşı Cracker'e kullandığından daha az teknik kullanması da var. Kong Organ, Tank Man vs.

2- Hocam Queen Chopper'a doğru dürüst saldırmıyor bile. Perospero "uzaktan" saldırıyor doğru da, oradan Dof konusunda bir şey çıkmaz.

3- Bu kısımda orta yolu bulamıyoruz, kapatalım en iyisi. :d

4- Saldırıdan çok savunmaymış bu. Yumruğu iplerle engellemiş. Ne kadar yıkıcı olduğunu bilmiyoruz. Cracker'in de zaman ve kukla limiti yok. Çok uzun süre kapışırlar ama Cracker doğru dürüst yara almadan yener muhtemelen Doflamingo'yu.

Law olmadan da yine bir iki kere vurdu ve kan aldı. Luffy'nin Dof'a karşı Cracker'e kullandığından daha az teknik kullanması da var. Kong Organ, Tank Man vs.
Gamma sonrası Dof'a net darbeler vurdu tek başına diye hatırlıyorum.Luffy daha az tekniği Dof'a kullanmadı aslında.Cracker karşısında Kong Organ,Tank Man kullanıldı,Dof karşısında Leo Bazooka,Culverin gibi ataklar kullanıldı.Dof'a başka kullanılan önemli teknikler de var.Law'ın enjeksiyon atışı,gamma gibi.

Hocam Queen Chopper'a doğru dürüst saldırmıyor bile. Perospero "uzaktan" saldırıyor doğru da, oradan Dof konusunda bir şey çıkmaz.
Ne olursa olsun 2 tane yüksek kalibreli adamın Chopper ile oyalanması garip bir durum.Ki benim Dof'a getirdiğim yer antik zoanların savunmalarının aşılabilmesiydi.

Bu kısımda orta yolu bulamıyoruz, kapatalım en iyisi. :d
Öyle gibi duruyor :D

Saldırıdan çok savunmaymış bu. Yumruğu iplerle engellemiş. Ne kadar yıkıcı olduğunu bilmiyoruz. Cracker'in de zaman ve kukla limiti yok. Çok uzun süre kapışırlar ama Cracker doğru dürüst yara almadan yener muhtemelen Doflamingo'yu.
Ben zaten Cracker'ın Dof'u yenebilme şansını biraz daha fazla görüyorum.Savunması ve b.hakisinden ötürü.Zor dövüş olur her türlü.Gelen Culverin atağını,uyanış atağıyla engelliyor işte.God Thread adlı final tekniği bundan daha da güçlüydü.

1-Gamma sonrası Dof'a net darbeler vurdu tek başına diye hatırlıyorum.Luffy daha az tekniği Dof'a kullanmadı aslında.Cracker karşısında Kong Organ,Tank Man kullanıldı,Dof karşısında Leo Bazooka,Culverin gibi ataklar kullanıldı.Dof'a başka kullanılan önemli teknikler de var.Law'ın enjeksiyon atışı,gamma gibi.

2-Ne olursa olsun 2 tane yüksek kalibreli adamın Chopper ile oyalanması garip bir durum.Ki benim Dof'a getirdiğim yer antik zoanların savunmalarının aşılabilmesiydi.

Öyle gibi duruyor :D

3-Ben zaten Cracker'ın Dof'u yenebilme şansını biraz daha fazla görüyorum.Savunması ve b.hakisinden ötürü.Zor dövüş olur her türlü.Gelen Culverin atağını,uyanış atağıyla engelliyor işte.God Thread adlı final tekniği bundan daha da güçlüydü.
1- Cracker için kullandıkları daha güçlü duruyor işte bence.

2- Hiç bir çocuğa bilek güreşinde yenilmedin mi hocam? Olan çok benzer. :d

3- Anlaşıyormuşuz aslında az çok o zaman. Final tekniğinin gücünü de çok göremedik yine, KKG'den tek yedi çünkü. :d Ama haklısın, ondan güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık