Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Jinbe vs. Bartholomew Kuma

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Queen ve Jack için karakterlerin işlenmesini beklemeyi tercih ederim dediğim gibi. :) Adamların olayları da dayanıklılık çıkacak muhtemelen zaten
Adamların olayı dayanıklılık çıkacak zaten dediğin gibi de diğer özellikleri net Dof'tan iyi olan adamlar değiller.

Doflamingo için attıkların okey. Adam güçlü ama Cracker ile karşılaştırınca yukarıda dediğim şeyden dolayı zayıf kalıyor. Kan banyosu diyince ben çok farklı bir şey hayal ettim, Luffy çok sallamamış bile.
Cracker'ın da Luffy'i bundan çok daha farklı bir duruma sokması yok yalnız.Direk g4e zorlaması var ki bu gene çok etkileyici bir olay değil.Dandik Ulti bile yakaladığında kurtulması için g4e zorluyordu Luffy'yi.Cracker Dof'tan artısı g4e net zarar verebilmesi olur.Dof'tan sağlam silahlanmaya sahip gibi duruyor.

Queen'i, Cracker'i bitirecek saldırısı yok bu adamın. Olay da orada bitiyor.
Valla Chopper'ın rahat kan aldığı Queen'e Dof zarar gayet verebilir ve bitirebilir.Cracker'ın savunması ise oldukça iyiydi gördüğümüz üzere ona karşı daha büyük sıkıntı yaşar gözüken üzere.Ki ona da yenilmeyebilir.Açık alanda dövüşürse bir kere uçabiliyor bu adam ordan saldırı spamlayabilir istediği kadar.God thread gibi bir tekniği,g4 culverinlerini rahat durduran off white gibi bir tekniği de var.Sıradan bir Kong Gun'dan zayıf değil adamın bu atakları.Bisküvi askerlere gayet zarar verebilir.Ki her taraftan yapabilecek bu saldırıları.

Katakuri biliyor diyorsun ama bilmiyor işte. Luffy'nin daha sonra KKG kullanıp kullanmadığını bilmiyoruz. Tank Man saldırısının seviyesini bilmiyoruz. Ama ilk G4'leri kıyaslarsak Cracker'in genel olarak çok daha başarılı dövüştüğü bariz.
Ben de diyorum ki nasıl bilmiyor.Adamdan daha iyi bilebilme ihtimalimiz yok.Bu adamlar yıllardır görüşmeyen tipler değil zaten de.Tank Man'ın canonball saldırısı epey güçlü bir saldırı da yine bir KKG etkisi yok.Cracker'ın daha başarılı dövüştüğüne katılıyorum da.Cracker o dövüşe Dof'tan çok daha iyi durumda da başladı.Luffy'nin Cracker karşısında hep aynı şeyleri yaptığı belli aslında.Cracker bile döngüden bahsediyor

İki türlü de sonuçlansa çok şaşırmayacağım bir maç. Kuma'yı yeni dönem metasında görmedik (haki seviyesi vs). O yüzden net bişi demek zor. Ancak Kuma'ya yakınım gibi.

Normal şartlarda standart bir Px bedeni ya da daha dayanıklısı olsa bile Jimbe bu sertliği aşıp kazanır. Ama işin içine haki girince Kuma alır aga.

1-Adamların olayı dayanıklılık çıkacak zaten dediğin gibi de diğer özellikleri net Dof'tan iyi olan adamlar değiller.

2-Cracker'ın da Luffy'i bundan çok daha farklı bir duruma sokması yok yalnız.Direk g4e zorlaması var ki bu gene çok etkileyici bir olay değil.Dandik Ulti bile yakaladığında kurtulması için g4e zorluyordu Luffy'yi.Cracker Dof'tan artısı g4e net zarar verebilmesi olur.Dof'tan sağlam silahlanmaya sahip gibi duruyor.

3-Valla Chopper'ın rahat kan aldığı Queen'e Dof zarar gayet verebilir ve bitirebilir.Cracker'ın savunması ise oldukça iyiydi gördüğümüz üzere ona karşı daha büyük sıkıntı yaşar gözüken üzere.Ki ona da yenilmeyebilir.Açık alanda dövüşürse bir kere uçabiliyor bu adam ordan saldırı spamlayabilir istediği kadar.God thread gibi bir tekniği,g4 culverinlerini rahat durduran off white gibi bir tekniği de var.Sıradan bir Kong Gun'dan zayıf değil adamın bu atakları.Bisküvi askerlere gayet zarar verebilir.Ki her taraftan yapabilecek bu saldırıları.

4-Ben de diyorum ki nasıl bilmiyor.Adamdan daha iyi bilebilme ihtimalimiz yok.Bu adamlar yıllardır görüşmeyen tipler değil zaten de.Tank Man'ın canonball saldırısı epey güçlü bir saldırı da yine bir KKG etkisi yok.Cracker'ın daha başarılı dövüştüğüne katılıyorum da.Cracker o dövüşe Dof'tan çok daha iyi durumda da başladı.Luffy'nin Cracker karşısında hep aynı şeyleri yaptığı belli aslında.Cracker bile döngüden bahsediyor
Bana bu mesajın bildirimi gelmemiş (veya görmemişim) şimdi konuya tesadüfen bakarken gördüm, ve cevap geç olsun güç olmasın dedim. :)

1- Her şeyleri Doflamingo'dan üstte olamaz zaten. Sağ kol+ bir şey olurlardı o zaman.

2- Luffy Ulti'yi bir an önce tekleyip geçmek için G4'e geçmişti. Cracker'in bir tane bisküvisine G4 harici çizik atamadı Luffy. (Bazı G2/G3 saldırıları Dof'tan kan alıyordu.) Dof'a kıyasla bir diğer artısı da ada turu yapmamış olması. Doflamingo çok ciddi hasar almıştı, Cracker hasar almamayı geçtim, hasar verdi üstüne.

3- Queen Chopper ile oynuyordu, oradan bir şey çıkmaz. Olayı dayanıklılık olan adamdan kan almak çok da marifet de değil. Doflamingo aynı şekilde geyiğine dövüşse yine benzer şeyler olabilir.
Ben culverin'i durduran bir saldırısını hatırlamıyorum. Saldırı Dof'un iplerini parçalayıp geçiyordu sanki. Adamın hiçbir saldırısı Kong Gun etmez bence, ama etse de bu Cracker'i yenmeye yetmez zaten. Bisküvi askerlere zarar vermekle iş bitmiyor ki. :(

4-Hocam bilmiyor işte. Cracker'in G4'e yenileceğini düşünmüş, oysa teke tek olsa yenilmezdi. Bir yere kadar biliyordur gücünü, ama ölümüne dövüşmedikten sonra bilmek çok mümkün de değil. Ki antrenman olsun diye dövüşüp dövüşmediklerini de bilmiyoruz. Seride bunu yapan adam da yok zaten neredeyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık