Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Japonca

Japonca Zor mu, Kolay mı?

• Zor

Kullanılan: 30 61.2%
  • Kolay

Kullanılan: 15 30.6%
  • Orta

Kullanılan: 4 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    49
Japonca bilen birisi göz atarsa daha iyi geri bildirim verebilir. Ben belki de zor yoldan gidip farkında olmuyor olabilirim.

Uygulamanın içinde Japonca kurslarına girince ilk başta Memrise'ın sunduğu Japonca 1, Japonca 2... şeklinde kurslar var. 1'den başlayarak standart bir şekilde öğrenilebilir. Ben sıfırdan başlayan birisi olarak burdan başladım. Veyahut örneğin hedef hiragana öğrenmek ise sadece hiragana programı ya da sadece kelime ezberi sunan "çok kullanılan kelimeler" gibi programlar var.

Edit: Sadece konuşmayı öğrenmek istiyorum, alfabe ile uğraşmak istemiyorum diyenler de Japonca(latin) dilindeki kurslara bakabilir.
+1 bende memrise kullaniyoum yaklaşık 1 aydır gayet kullanışlı

@Sir Crocodile
@Aksakallı D.D
Kanji için Kanji Study kullanıyorum. Çok faydalı. Hem birleşik karakterler var hem de cümle içinde kullanımı var. Aynı zamanda çizim alıştırması da yapabiliyorsunuz. Kanjiyi öğreniniz mı gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Şaka bir yana gayet zor. Kolay dil mi var :D Onun dışında Kanji no Owari adlı oyunu oynamıştım. Hem Kanji öğreniyorsun hem de oyun oynuyorsun. Grameri bir siteden bakmıştım ama bulamadım. Bulursam atarım.

Vay bee. Caponca okuyup- yazabilen 7 kisi mi varmis forumda +karolla vardi bide. Gozlerim yasardi . Hayır hayır bunlar üzüntü gözyaşları değil kuzum mutluluk gözyaşları ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık