Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Her bölümü zevkle okuyorsundur herhalde :D
Her bölüm görüyoruz bizimkileri ama aslen kim olduklarını bilmiyoruz. Luffy'i yine bir nebze tanıyoruz ama Nami'nin ne tüm adını ne de ailesini biliyoruz.

Konu işlenmesini beklediğiniz karakterler olarak açıldı diye bu ikiliyi yazdım. 21 yıldır seride olan Sanji geçen arc işlendi mesela. Zoro bu arc yeni işleniyor keza Franky daha işlenmedi Usopp'un da bitmemiş bir hikayesi var.

Kong ve Kizaru gereksiz seçenekler olmuş. Özel olarak işlenecek bir durumları olmadığı ve verilecek ara bilgilerle geçiştirilecek tipler olduğu çok açık. İşlenseler bile anca denizci olma ve yükselme hikayelerini okuruz. Kişisel bir etkileri yok hikayeye şimdilik.

Her bölüm görüyoruz bizimkileri ama aslen kim olduklarını bilmiyoruz. Luffy'i yine bir nebze tanıyoruz ama Nami'nin ne tüm adını ne de ailesini biliyoruz.

Konu işlenmesini beklediğiniz karakterler olarak açıldı diye bu ikiliyi yazdım. 21 yıldır seride olan Sanji geçen arc işlendi mesela. Zoro bu arc yeni işleniyor keza Franky daha işlenmedi Usopp'un da bitmemiş bir hikayesi var.
Bizim tayfadan Franky ve Usopp'u epey merak ediyorum ancak listedekiler tam kapalı kutu. Sanji işlendi, eee? Çokta farklı bir gelişme görmedik, ailesi ve aralarında geçen dialoga şahit olduk sadece.

Bizim tayfadan Franky ve Usopp'u epey merak ediyorum ancak listedekiler tam kapalı kutu. Sanji işlendi, eee? Çokta farklı bir gelişme görmedik, ailesi ve aralarında geçen dialoga şahit olduk sadece.
Sanji'nin ailesi ve ismini öğrendik işte. Zoro'nun da soyunu ve ailesini öğreneceğiz muhtemelen. Nami ve Luffy'nin de kim oldukları,hangi soydan geldikleri işlenecek illaki.

Diğer karakterler seride hiç gözükmeyen yada bir kaç kez gözüken tipler bu yüzden haklarında bir şey bilinmemesi normal ve kim olurlarsa olsunlar merak uyandırırlar. Ama tayfanın ana üyelerinin kim olduğunu bilmiyoruz daha. Bana bu yüzden daha merak uyandırıcı geliyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık