Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] İşlenmesini Dört Gözle Beklediğiniz Karakterler

Detaylı İşlenmesini En Fazla Beklediğiniz Karakterler?

• Kullanılan toplam oy
    231
Liste dışında işlenmesini merakla beklediğim karakterleri belirteyim:
Vista
Tashigi (Kuina'ya olan benzerliğinden dolayı)
Zoro'nun hocası
Zeff
Kuma
Kid
Tsuru
Momonosuke'nin annesi
Enel
Crocodile

Yazdığım son üç karakterin son durumlarını merak ediyorum sadece.

Ayrıca karakter dışında da gizemini koruyan bir ton mesele var. Bir gizem çözülmeden bir diğeri ortaya çıkıyor. Oda'nın One Piece'in popülerliğini koruması açısından kullandığı bir yöntem olsa gerek.

Kaido başganın FB'lerini, reizin gözünü karartan olaylar silsilesini merak ediyorum. Ayrıca Şenks ve Mihawk da beklentilerim arasında. Im'i merak etmeyen yoktur ama çokta beklemiyorum şahsen.

Amiral dövüşünü 10 gün diye şiçi seviyesi iki adamın dövüşünü 5 gün diye geçiştir. BM tayfasındaki güç dengeleri ne alemde işleme. 10 gün, 10 dakika geri sayım yap. Pembe bebek bezi ve ağzında emzikli yetişkin adamın geçmişini işle. Bizde bekleyelim ki Im işlenecek, vegapunk gözükecek, garp dövüşecek...

Son boss olarak beklediğim için Shanks'ı isterdim ama bizimkisi temenni yoksa umudum olduğundan değil.

Im ve Roger. Asıl önemlisi Roger. Bu adam ne yapmış, neler yapmış da canavar olarak anılmış? Nasıl KK olmuş vs vs. Bunlar işlenip aydınlatılsaydı keşke.

Joy Boy, Im, Roger bunların yanı sıra bir çok gizem felan. Vallaha hepsini dört gözle bekliyorum. Yeni Amiral'imiz? Kutsal Ejder'lerin tamamı.

O dev Hasır Şapka'nın kime ait olduğu, neyi temsil ettiği gibi....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık