Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
Garp'ın Yonkouları ayırmadan konuşması.
Teach'in 2 meyveli olmasına rağmen Shanks ile savaşmak için henüz hazır değiliz demesi.
Kaido'yu savaşa gelmekten bir şekilde alıkoyması.
Savaşa gelip savaşı durduracağını söyleyip isteyen varsa biz buradayız gelin demesi.

Senin dediğin şeylerin her şekilde adam tarafından bir açıklaması var.
Sade hakili adamlar bana güçsüz geliyor yav
Luffynin meyveyi çıkartsak hangi ark bossunu alırdı ,Sabodan çıkarsak Cracker seviyesinde değil , bu adamlar bu seviyedeyse farklı güçleri olması gerek.

Garp'ın Yonkouları ayırmadan konuşması.
Teach'in 2 meyveli olmasına rağmen Shanks ile savaşmak için henüz hazır değiliz demesi.
Kaido'yu savaşa gelmekten bir şekilde alıkoyması.
Savaşa gelip savaşı durduracağını söyleyip isteyen varsa biz buradayız gelin demesi.

Senin dediğin şeylerin her şekilde adam tarafından bir açıklaması var.
Mangaka bu ikisi eşit derse yan çizmezsin değil mi?

Sade hakili adamlar bana güçsüz geliyor yav
Luffynin meyveyi çıkartsak hangi ark bossunu alırdı ,Sabodan çıkarsak Cracker seviyesinde değil , bu adamlar bu seviyedeyse farklı güçleri olması gerek.
Shanks'ın daha sonra meyve yeyip yemediği belli değil yalnız. Öncesi için konuşuyorsan olabilir.
Çünkü Oda'nın kendisi daha Shanks'ın nasıl bir şekilde dövüşeceğini düşünmediğini söyledi.
Ortada büyük isimlerin gördüklerine saçma sapan hallere büründüğü H.haki faktörünü de unutmamak lazım.

Mangaka bu ikisi eşit derse yan çizmezsin değil mi?
Güç olarak eşit derse neden çizeyim ki? Mangada çizsin de görelim fakat ben öyle bir şey göremiyorum malesef.
Bir taraf Vista ve Jozu ile uğraşırken diğer taraf doğrudan WB'nin karşısına çıkıp Marco'ya tayfaya katılıp katılmayacağını soruyor.

Shanks'ın daha sonra meyve yeyip yemediği belli değil yalnız. Öncesi için konuşuyorsan olabilir.
Çünkü Oda'nın kendisi daha Shanks'ın nasıl bir şekilde dövüşeceğini düşünmediğini söyledi.
Ortada büyük isimlerin gördüklerine saçma sapan hallere büründüğü H.haki faktörünü de unutmamak lazım.

Güç olarak eşit derse neden çizeyim ki? Mangada çizsin de görelim fakat ben öyle bir şey göremiyorum malesef.
Bir taraf Vista ve Jozu ile uğraşırken diğer taraf doğrudan WB'nin karşısına çıkıp Marco'ya tayfaya katılıp katılmayacağını soruyor.
Mihawk'ın Shanks'ı ziyareti de kılıç gösterisinden kalma dostluklarından ileri geliyor, o yüzden ona değinmediğini biliyorum.

Büyük olasılık en güçlü yonkou shankstir,zaten daha ilk sayıda luffy korsan kral olucam dediğinde shanksin -bizden de büyük olmak istiyorsun demek- sözünü unutmamak lazım.

Adam odanın mangadaki yansıması bi zahmet kendini en güçlü yonkou yapsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık