Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İmparator Seviyesindeki Karakterler

New World'de Yonkou Gücünde kaç kişi çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    322
IM
Dragon
Akainu
Garp

İhtimal dahilinde olanlar ise...
Mihawk
Wewil

Ölmüş karakterler açısından
Ryuma
Xebec

Bana kalırsa yonkoular aşağı yukarı denk güçtedirler fakat daha sınırına gelmemiş yonkoular olabilir.

1)Kaido ve Big Mom ikisininde güçlerinin zirvesinde olduklarını düşünüyorum,sınırların ulaşmışlardır.Şu anda en güçlü iki yonkou bunlardır.

2)Shanks için basamakları hızlı tırmandı tabiri kullanılıyor,yani genç yaşta imparator seviyesine ulaşmış birisi.Ama sınırına ulaşmışdır bundan tam emin değilim.
Benim kafamda ki Shanks şu anda Kaido ve Big mom'ın minicik bir tık gerisinde olduğudur.

3)Teach hala gelişmekte olan bir imparator şuanda seviyesini bilmediğimiz gibi gelecektede ne olur bilemiyoruz bana kalırsa,çok çok fazla bir potansiyel sahibi imparator seviyesini de aşacaktır.

Bunlar imparatorlarımız.

Gelelim bu seviyelerde olabilecekler,

Bir kere Prime Garp,Beyazsakal ve Roger tüm imparatorlardan güçlüdür.(Teach bunların seviyesine ulaşacaktır,Shanks için emin değilim.)

1)Eski filo amirali Sengoku'da yonkoular birebir kapışabilecek güçtedir.1v1 de yonkousuna göre değişir tabiiki ama Sengoku'ya %45 şans veririm.

2)Şuanki filo amiralimiz Sakazuki yonkou ile vs atabilecek fakat yenemeyecek birisi olarak görüyorum.Güç olarak yonkouya yakın derim.

3)Kara Kral Rayleigh kaptanı yonkouları aşmıs güçte efsanevi bir adamdı.Prime,Rayleigh'de şuanki Shanks seviyesine yaķın biridir.

4)Oden yaptıklarını daha taze okuduk uzun uzadıya anlatmaya gerek yok,eğer yaşasaydı tekrar Kaido ile hesaplaşmasını izleseydik.Seviye olarakta yonkoulara çok çok yakın derim,Oden için.

4)Dragon yazdıklarım içerisinde en net yonkou seviyesi(belki daha üstü) diyebileceğim tek adam.

Bunun dışında amirallerimiz var imparatorlar ile vs atabilecek donanımda adamlar ama imparator seviyesi diyemem amirallerimiz için.

Üst level Yonkolar: 5
Garp
Sengoku
Akainu
Dragon
Mihawk

Yonkolar: 5
Kizaru
Rayleigh
Kuzan
Shiki
Oden

Henüz yeterli veri olmayan önemli kişileri saymazsak Yonko olsa sırıtmayacak rahat 10 kişi var.

Mihawk, Shanks duelloları hakkında sağlam bir bilgi yok. Ek olarak Marinefordda leş bir performans var.
Evet. Ben Vista ile kapışmalarına bir şey demiyorum. Gayet mantıklı. Crocodile olayları da karakterden dolayı. Sadece Luffy kafa karıştırıcı. Kizaru ve Kuzan istedikleri gibi oynadı Luffy ile. İyi zarar da verdiler. Mihawk o kadar kovaladı ama sonuç yok.

Kutsalların hepsinin sümüklü olması çok sıkıcı olurdu. 8 yüzyıl önce bu kadar büyük işler başarmış insanların soyu kurumuş resmen öyleyse :) Vardır aralarında çok güçlü kişiler ama kibirli oldukları için ellerini kirletmeye tenezzül etmiyorlardır. Luffy onları olaya müdahil olmak durumunda bırakacak :) Gorosei de fikir adamlarından oluşmuyor. Yanında kılıç taşımaz, yara sahibi olmazlardı yoksa. Hem adamlar istese o an Akainu'nun icabına bakabilecekmiş gibi rahat duruyorlar orda.
Bir de bu konu var :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık