Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İleride Luffy'den Görebileceğimiz Teknikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu zamana kadar ki bir çok kişinin kafasında soru işareti bırakan şeylerden biri ne zaman biri kralların hakisini kullansa çoğu zaman havada değişmeler oldu(burada animeye güveniyorum mangada bu durumlar çok belli olmuyor oda'ya falan sormuş olabilirler). Bu yüzden dragon'un meyvesi var mı yok kararsızlığa düşüyoruz kimileri diyorki hava ile alakalı rüzgar vs öyle bi meyvesi var kimileride diyorki kralların hakisi o kadar yüksek ki havayı bile kontrol edebiliyor eğer öyle bisey mümkün mü bilemiyorum ama eğer mümkünse luffy de herşeyin sesini yavaş yavaş duymaya başlıyor bakarsın bu sayede etrafınıda kontrol etmeye başlar ve ya sesini duyabildiği şeylerden yardım alır zaten bi çok yerde buna benzer vurgular yapılıyor en başta luffy nin şansı bunun örneklerinden biri. Yine bazı yerlerde heaven bu adamdan ne bekliyor tarzında söylemler var sonra will of D bellisiz bişey ama ben bu zamana kadar çıkardığım sonuçlardan biri bir çok kez şans luffynin yanında oldu belkide luffy nin isteği doğrultusunda gerçekleşiyor belkide D lerden willpower hakisi yüksek olanlar şans faktörlerini kendilerine yöneltiyor olabilirler onlar istek ve arzusu bu akışa etki ediyor olabilir.. Sonra yine Wb ölürken söylediği sözlerden birisi o sen değilsin bir gün birisi çıkacak diyor ondan öncede flash back gold D roger sahnesi geçiyor ve roger tayfasıda bu ponegliphlerde(nasıl yazılıyor tam aklımda değil) ne yazdığını biliyor belki o konuşmada bununla alkalı bişey geçti ileride çok güçlü willpower ı olan bi adam gelecek ve herseyi ortaya çıkaracak tarzı; buna dayanarakta teach e o adam sen değilsin dedi çünkü teach in olayı belli ve mariforda luffy nin bilinçsiz olarak kullandığı hakiyi gördü ki o yaşta eğitim almamış bişeyleri başarmak için o arzu ve istekle o gücü kullanabildi..

Birde Ace ve mihawk ın söylediği herkesin luffy nin etrafında toplanması olayı var buda belki D lerle alakalı bişey olabilir ama ben bunun luffy e özel bir durum olduğunu düşünüyorum belki bununla alakalı bişeylerde çıkarabilir..

Dragon Ball'daki kaioken tekniği gibi Luffy de g2'sini geliştirebilir belki. Kaioken x2,x3,x10 diye kat kat güçlendirilebiliyordu.Luffy'nin g2'sini iki kat güçlendirdiğini düşünsenize bir.:eek:

Protorypedeki gibi kolunu kılıç şekline sokup haki ekleyip kesici darbeler yapabilir. Ama tabi sadece adam uzuyor veya genişliyor şeklini değiştirebileceğini sanmıyorum.

Ayrıca balıkadam karetesi öğrenirse iyi olur bence. Vücut kıllarını esnetip dof gibi ip niyetine kullanmaya başlayabilir (oha).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık