Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İleride Luffy'den Görebileceğimiz Teknikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin tekniğinden Mihawk'a ne ara geldik yine? :D (Hoş Mihawk herkesi şaşırtacak orası ayrı...)

Alpamis

Ben düşündüm de Luffy nin ileride alabileceği en büyük power up ne olur diye aklıma şu herşeyin sesini duyma olayı geldi sizce beyler ne olabilir ?

Çok geç değilse hasshoken öğrenebilir. Geç değilse derken ben o tekniği dövüş sırasında kapar diye düşünmüştüm ama olmadı. Eğer öğrenirse g2 ile kombine edebilir mesela. Adam atağı bloklasa bile direk geçirmiş gibi oluyorsun.

Çok geç değilse hasshoken öğrenebilir. Geç değilse derken ben o tekniği dövüş sırasında kapar diye düşünmüştüm ama olmadı. Eğer öğrenirse g2 ile kombine edebilir mesela. Adam atağı bloklasa bile direk geçirmiş gibi oluyorsun.

Ben bu tekniği gördükten sonra keşke Sanji Çiçek ülkesinde eğitim alsaydı dedim kendi kendime.Gerçekten güzel bir kenpo tekniği.Bir çeşit şok dalgası yayıyor.Dediğin gibi adam korunsa bile enerji dalgası sayesinde zarar verebiliyorsun.Daha önemlisi Çiçek ülkesinde karı kız da vardır :D Tam reise layık yermiş,yazık oldu :D

Monkey :D Luffy

valla şuan luffynin meyve ile yapacak bir şeyi kalmadı adam çağ atlattı resmen meyveye olsa olsa eski saldırılara haki yükler ha ne kadar yükler o tartışılır red hawk güzel ordan yürür bence gomu gomu no kamehameha:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık