Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İleride Luffy'den Görebileceğimiz Teknikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu haki değil meyvenin kendi zaafı normal bir kesme saldırısı bu diyelim ki Mihawk hakisiz bir saldırı yaptı luffy de Vücudunu sertleştirip haki ile kapladı etkisi ne olur ?
İş Mihawk'ın saf kesiş gücüne bakar.O güç Luffy'nin haki savunmasını aşarsa kesilir Luffy.

Yok mu ? :S
Neyse yine sayfalar boyunca mihawk ezik yada mihawk yonkou konusuna girmeden bunu herhangi bir kılıç kullanan eleman diyelim yada Mr.1 olsun.

Yani meyvenin sertleşme gücü bir işe yaramaz mı olay sadece hakiye mi bakıyor ?
Ne demek istedin anlamadım.Haki savunması saf güç ile de aşılabiliyor.Luffy'nin hakili savunması 9'dur Mihawk'ın hakisiz kesiş gücü 10'dur,Luffy kesilir.Veya Mihawk'ın hakili kesişi 10,Luffy'nin haki savunması 9'dur Luffy kesilir.

Unknown

Ne demek istedin anlamadım.Haki savunması saf güç ile de aşılabiliyor.Luffy'nin hakili savunması 9'dur Mihawk'ın hakisiz kesiş gücü 10'dur,Luffy kesilir.Veya Mihawk'ın hakili kesişi 10,Luffy'nin haki savunması 9'dur Luffy kesilir.
Şimdi luffy ezici saldırılara karşı dayanıklı ama kesici saldırılar onu etkiliyor.Bir taktikle o zayıflığınıda aşsa normal kesici saldırılara karşı direnci olurmuydu soru..Ama anladım son yorum ile önemli olan karşının vuruş gücü ile luffy in savunma gücü..

Vİsums

Meyvenin sertleşme gücü derken ne demek istedin kardeşim
Yeni bir güç olabilir mi diye düşündüm onu yazarken hani kesilme riskini düşürmek için bir şekilde o na karşı bir meyve gücü bulabilir mi gibi ama işin içinde çıkamadım :D

Alpamis

Visums

Hmm anladım ama bu odanın hayal gücüne bağlı bence ama gerek yok öyle birşeye direk hakisiyle savunması temiz olur :D

Dof'la savaşacak herkesin kılıç ustası olması yada bi tarafını keskinleştirebilmesi gerekiyor mu, önce onu bir düşünmek lazım..

Konu içinse; Luffy'den kesici/delici bir teknik çıkmaz, meyvenin olayına ters..

aaron hotchner

Luffy nin blicle yaptıgı vs de farklı haraketler vardı onları bekliyorum tek elle elephant gathalinge+hakili veya gear third + red hawklı görmek istiyorum + bütün bedenini vergo gibi Busoshoku Haki yapabilir snake shoku iki eliyle yaptıgını görmek istiyor tek elle yaptı 2 defa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık