Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] İkinci Bir Zaman Atlaması

• Konbuyu başlatan Kaptan Usopp-sama
  • Başlangıç tarihi
Ben de 19 unda bir veletin kk olmasını istemem ama shounen manga okuyoruz. Gayet olası yani.
Ki zaten denildiği gibi daha karakterlerin üst limitini bile görmedik, ikinci zaman atlaması şöyle dursun.

Konuyu dağıtıyorsun.Ben BB yi alabilirmi dedim BM yi yardımla alır diyosun.Yardımla yonkou indiren adam KK olursa millet odaya küfreder :D
BM'yi yardımla alır. Zaten sonrasında yardırır gider BB'yi de alır. Konuyu dağıtmıyorum ki.
Dövüşe dövüşe güçlenecek işte. İlk Yonkou'yu yardımla alacak güçtedir. Onu o şekil yendikten sonra daha da güçlenir.

Sonra da tek başına alacak güçte olmuş olur herhangi bir yonkouyu.

BB'yi alabilir. Aldığında göreceğiz zaten. Mevcut gücü yeter mi bilmiyoruz ama. Nasıl iki yıl öncesinde BB bir Yonkou değildi de gelişti o kadar Canavar içinde yükseldi. Luffy'de aynen bu şekilde olacak. Daha şimdiden o bunu alır mı diyerek nereye varmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Kaptan Usopp-sama

Belki de gelmez BM luffy yi öldürür tayfanin geri kalanini da kendi tayfasina katar usopp hariç çünkü usopp-sama kacar sonra luffynin intikamı icin döner tayfayi geri alir ve kk olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık